Mikrofony kościelne – przewodowe i bezprzewodowe

Kościół jest miejscem o specyficznej akustyce. Mamy tu zazwyczaj do czynienia z dużą kubaturą i wieloma powierzchniami odbijającymi dźwięk. Tak przestrzeń sprzyja skupieniu, ale nie zrozumiałości mowy. Aby głos kapłana mówiącego przy ołtarzu był słyszalny tak samo dobrze dla wszystkich uczestników wydarzenia, wymaga on odpowiedniego wzmocnienia. Dlatego w ofercie Audio Plus znajdują się mikrofony do kościoła.

Czym różnią się mikrofony kościelne od innych? Wyłącznie przeznaczeniem, ponieważ pod względem konstrukcji oraz parametrów technicznych są takie same, jak inne modele wokalne. Mamy zatem przewodowe i bezprzewodowe, zapewniające redukcję szumów oraz wyposażone w rozwiązania technologiczne sprawiające, że głos jest perfekcyjnie czysty. Za przykład mogą posłużyć budowane siatki typu pop-filter lub elektroniczne filtry redukujące niskie częstotliwości, odpowiedzialne za dudnienie.

Wszechstronne mikrofony do kościoła dla wymagających

Bezprzewodowe mikrofony do kościoła wymagają odbiorników, które także znajdują w naszej ofercie. Mamy jedno-, dwu- i czterokanałowe, dzięki czemu możesz dobrać optymalny do liczby używanych mikrofonów.

Mikrofon na ołtarz to model zazwyczaj umieszczony tam na stałe – ma on cechy takie same, jak konferencyjny. W przypadku ręcznych modeli warto podkreślić ich ergonomiczną i lekką obudowę, dzięki której doskonale leżą w dłoni i nawet korzystanie z ich przez dłuższy czas nie będzie męczyć użytkownika. Takie mikrofony często używane są podczas ceremonii, w trakcie których kapłan przemieszcza się po świątyni, jak np. Droga Krzyżowa. Bezprzewodowe mikrofony kościelne mogą także posłużyć poza budynkiem, na przykład podczas pielgrzymek czy przy kapliczkach. Proponujemy także zestawy bezprzewodowe z miniaturowym mikrofonem i nadajnikiem typu bodypack – dają pełną swobodę ruchów, a zasilanie bateryjne lub akumulatorowe pozwala korzystać z nich przez kilka godzin.

Wszystkie mikrofony do kościoła, jakie mamy w naszej ofercie, zostały stworzone przez wiodące na rynku audio firmy. Przekłada się to na ich wysoką jakość oraz bezawaryjność. Podczas ich projektowania wzięto także pod uwagę komfort użytkowników, dlatego ich używanie jest bardzo wygodne, a obsługa nie wymaga żadnej głębszej wiedzy na temat nagłośnienia.

Mikrofon kościelny - Duży wybór sprzętu najlepszej jakości

W Audio Plus znajdziesz mikrofony kościelne w bardzo przystępnych cenach. Nie zapominaj jednak o tym, że czy wybierzesz mikrofon na ołtarz, czy też bezprzewodowy, wymagany będzie odpowiedni głośnik. Aby dowiedzieć się więcej na temat mikrofonów do kościoła w Audio Plus, skontaktuj się z naszym doradcą

Znaleziono 22 produkty.
NOWOŚĆ

Cyfrowy nadajnik ręczny 5 GHz

POLECANE
Zestaw bezprzewodowy z mikrofonem do ręki
POLECANE
Zestaw bezprzewodowy z nadajnikiem bodypack
POLECANE
Zestaw bezprzewodowy z dwoma mikrofonami do ręki
POLECANE
Zestaw bezprzewodowy z dwoma nadajnikami bodypack
POLECANE

Zestaw bezprzewodowy z mikrofonem do ręki

POLECANE

Zestaw bezprzewodowy z nadajnikiem bodypack

POLECANE

Zestaw bezprzewodowy z dwoma mikrofonami do ręki

POLECANE

Zestaw bezprzewodowy z dwoma nadajnikami bodypack

Jednokanałowy odbiornik bezprzewodowy

2-kanałowy odbiornik bezprzewodowy

ACT 32 H Mipro Mikrofon bezprzewodowy, bateryjny
Mikrofon bezprzewodowy z zasilaniem bateryjnym
ACT 32 HC Mipro Mikrofon bezprzewodowy zasilany akumulatorem
Mikrofon bezprzewodowy zasilany akumulatorem
Nadajnik bodypack z zasilaniem bateryjnym
Nadajnik bodypack zasilany akumulatorem

Czterokanałowy odbiornik bezprzewodowy

Ręczny cyfrowy mikrofon bezprzewodowy ISM 5,8 GHz, zasilany standardowymi bateriami AA

Cyfrowy nadajnik bodypack ISM 5,8 GHz, zasilany standardowymi bateriami AA

Jednokanałowy odbiornik cyfrowy ISM 5,8 GHz w obudowie half-rack

Dwukanałowy odbiornik cyfrowy ISM 5,8 GHz w obudowie half-rack

Dwukanałowy odbiornik cyfrowy ISM 5,8 GHz w obudowie rack 19" 1U

Czterokanałowy odbiornik cyfrowy ISM 5,8 GHz w obudowie rack 19" 1U