Mipro ACT 58 T

Numer katalogowy: MIPRO ACT 58 T

Cyfrowy nadajnik bodypack ISM 5,8 GHz, zasilany standardowymi bateriami AA

Opis produktu

Cyfrowy nadajnik miniaturowy pracujący w paśmie 5,8 GHz, zasilany bateryjnie, z możliwością podłączenia dowolnego mikrofonu nagłownego lub krawatowego Mipro.

  • Pasmo 5,8 GHz wolne od zakłóceń telefonii komórkowej, UHF, Bluetooth oraz pasma 2,4 GHz
  • Cyfrowy obwód RF z podwójnym systemem Diversity
  • Automatyczne skanowanie pasma i wybór wolnych kanałów
  • Niska latencja
  • Złącze mini XLR pozwala na użycie wtyku z nakrętką blokującą lub wtyku TA4F z funkcją szybkiej blokady
  • Wyjątkowo korzystna cena za kanał

Seria ACT5800 to uniwersalne, stabilnie pracujące mikrofony bezprzewodowe z profesjonalnym zestawem funkcji i znakomitym brzmieniem. Systemy te pracują w zakresie 5,8 GHz, które jest wolne od zakłóceń pasma 2,4 GHz, sygnałów telefonii komórkowej, Bluetooth czy mikrofonów bezprzewodowych pracujących w paśmie UHF. Dzięki użyciu profesjonalnych kapsuł mikrofonowych zapewniają dźwięk klasy scenicznej, nieporównywalny z innymi mikrofonami w swojej klasie cenowej. Dostępne są nadajniki do ręki lub miniaturowe (na przykład dla mikrofonu nagłownego) w wersji z zasilaniem bateryjnym lub akumulatorowym. Nadajniki do ręki umożliwiają prostą wymianę kapsuły mikrofonowej. Dostępne są dynamiczne lub pojemnościowe kapsuły, zapewniające najwyższej klasy brzmienie.

Wyjątkowym rozwiązaniem jest zastosowanie w nadajnikach tej serii gniazd USB C do ładowania akumulatorów. To sprawia, że nie trzeba do zestawu kupować dedykowanych ładowarek. Nadajniki można naładować w każdej sytuacji, stosując zwykłą ładowarkę do telefonu.