Mipro ACT 5812A

Numer katalogowy: MIPRO ACT 5812A

Dwukanałowy odbiornik cyfrowy ISM 5,8 GHz w obudowie rack 19" 1U

Opis produktu

ACT-5812A jest dwukanałowym odbiornikiem 5,8 GHz z metalową obudową rack 1U, wyposażonym w unikatową funkcję kaskadowego łączenia sygnału antenowego, eliminującą konieczność użycia splittera. Można w ten sposób połączyć ze sobą maksymalnie 3 odbiorniki. 

Seria ACT5800 to uniwersalne, stabilnie pracujące mikrofony bezprzewodowe z profesjonalnym zestawem funkcji i znakomitym brzmieniem. Systemy te pracują w zakresie 5,8 GHz, które jest wolne od zakłóceń pasma 2,4 GHz, sygnałów telefonii komórkowej, Bluetooth czy mikrofonów bezprzewodowych pracujących w paśmie UHF. Dzięki użyciu profesjonalnych kapsuł mikrofonowych zapewniają dźwięk klasy scenicznej, nieporównywalny z innymi mikrofonami w swojej klasie cenowej. Dostępne są nadajniki do ręki lub miniaturowe (na przykład dla mikrofonu nagłownego) w wersji z zasilaniem bateryjnym lub akumulatorowym. Nadajniki do ręki umożliwiają prostą wymianę kapsuły mikrofonowej. Dostępne są dynamiczne lub pojemnościowe kapsuły, zapewniające najwyższej klasy brzmienie.

Odbiornik ACT-5812A

Panel sterowania oraz obsługa w stylu znanym z innych produktów MIPRO umożliwiają szybką konfigurację. Wbudowana antena o ma wysoką wydajność, a wyświetlacz graficzny OLED zapewnia większe pole widzenia bez martwego kąta.

Stabilne cyfrowe obwody modulacji: dostępnych jest 12 presetów kanałów zapewniających czysty sygnał w Grupie A oraz 24 presety kanałów zapewniających czysty sygnał w Grupie B1 oraz B2. W każdym z kanałów można ustawić 64 znaczniki ID oraz dodatkowy określony znacznik ID w celu uniknięcia zakłóceń w tym samym kanale w tej samej przestrzeni pracy. Grupa B jest zalecana, gdy wymagana jest większa liczba kanałów lub krótsze opóźnienie. Grupy A i B nie mogą działać w tym samym czasie.

Podwójny różnicowy odbiornik transmitowanego sygnału (true diversity) skutecznie eliminuje zakłócenia ze wszystkich urządzeń bezprzewodowych pracujących w paśmie 2,4 GHz i zapewnia duży zasięg odbioru oraz pozwala uniknąć zaników sygnału.

Precyzyjnie zaprojektowana płytka obwodów elektronicznych jest umieszczona w solidnej obudowie, co zapewnia wyjątkowo niską awaryjność sprzętu.

Unikatowym rozwiązaniem jest możliwość kaskadowego łączenia sygnału antenowego do trzech odbiorników 2- lub 4-kanałowych (dotyczy tylko odbiorników w obudowie 1U). Daje to możliwość pracy do 12 kanałów systemu w paśmie 5,8 GHz, bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów do splitowania sygnału antenowego. Ta cecha jeszcze bardziej zwiększa efektywność cenową systemu i jest ewenementem w branży.

  • Odłączane anteny
  • Możliwość kaskadowania sygnału antenowego do 3 odbiorników
  • Wyświetlacz OLED
  • Różnicowy odbiór sygnału (true diversity)
  • Maksymalnie 24 kanały transmisji bez zakłóceń sygnału
  • 64 kody ID
  • Rozdzielczość 24-bitowa / częstotliwość próbkowania 48 kHz
  • Pasmo przenoszenia 18-23000 Hz
  • Latencja < 1,7 ms