Mipro ACT 580 H

Numer katalogowy: MIPRO ACT 580 H

Cyfrowy nadajnik ręczny 5 GHz

Opis produktu

Cyfrowy nadajnik ręczny pracujący w paśmie 5 GHz

Mikrofon z metalową obudową, który wyróżnia się najbardziej eleganckim kształtem i wielkością sprawiającą, że jest on najwygodniejszy do trzymania w dłoni. Powierzchnia ma specjalny matowy czarny kolor, co zapewnia mu bardzo profesjonalny wygląd. Kolejną zaletą jest bardzo niski poziom zakłóceń wynikających z operowania mikrofonem.

Unikatowy metalowy grill chroniący moduł kapsuły może być rozdzielony na część górną i dolną. Górny grill może być odłączony w celu jego wyczyszczenia. Dolna część jest połączona z obudową za pomocą gwintu zewnętrznego. Wytrzymała metalowa siatka zabezpiecza kapsułę przed uderzeniami, powoduje usuwanie dźwięków pop, co pozwala na uzyskanie bardzo czystego dźwięku.

  • Opatentowany moduł przełącznika zasilania ma zintegrowany wyświetlacz LCD
  • Opatentowana komora baterii mieści dwie tradycyjne baterie AA lub jeden akumulatorek, który może być ładowany za pośrednictwem złącza USB typu C z użyciem wydajnego i bezpiecznego układu ładowania.
  • Kolorowy pierścień służący do identyfikacji kanału znajduje się na końcu obudowy. Opatentowana osłona anteny, która znajduje się w dolnej części obudowy kryje za sobą szerokopasmową antenę nadawczą o wysokiej wydajności oraz gniazdo ładowania USB typu C.
  • ACT-580 H może współpracować ze wszystkimi nowymi, wymiennymi kapsułami mikrofonów MIPRO zapewniając duży zakres dynamiki i umożliwiając głośne śpiewanie bez zniekształceń.
  • ACT-580 H jest kompatybilny z kapsułami mikrofonowymi innych czołowych producentów.