Aktualności

L-Acoustics prezentuje nowy subwoofer instalacyjny o niewiarygodnie małych rozmiarach!

24 sierpnia 2021

Najnowszy subwoofer SB10i od L-Acoustics jest idealny do niezliczonych zastosowań instalacyjnych – od luksusowych przestrzeni komercyjnych po wysokiej klasy mieszkania. Zapewnia moc basu, która naprawdę przeczy jego rozmiarom.

CZYTAJ DALEJ

Poszukujemy nowych pracowników!

16 sierpnia 2021

Jesteśmy polską firma z pasją, działającą od ponad 20 lat. W związku z dynamicznymi planami poszukujemy pracowników. Sprawdź czy nasze aktualne oferty pracy Cię zainteresują i... aplikuj teraz!

CZYTAJ DALEJ

Kultura w uzdrowisku. Nowa sala widowiskowa w Solcu-Zdroju

28 lipca 2021

Sala widowiskowa Gminnego Centrum Kultury w Solcu-Zdroju powstała w wyniku adaptacji nieużywanej sali gimnastycznej. Jest zwieńczeniem pracy władz samorządowych, by goście mieli dostęp nie tylko do uzdrowiska, lecz także do atrakcji kulturalnych. Dostarczyliśmy tu wszystkie technologie dźwiękowe.

CZYTAJ DALEJ

Profesjonalna sala koncertowa w szkole muzycznej. Fantazja czy konieczność?

1 lipca 2021

Czy każda szkoła muzyczna powinna mieć wśród swoich zasobów infrastrukturalnych zawodową salę koncertową? Czy to w ogóle możliwe? Jesteśmy przekonani, że tak. Zapraszamy do przeczytania artykułu na ten temat

CZYTAJ DALEJ

Szkolenie online RTS Intercoms: cyfrowy beltpack DBP i jednostka centralna OMS

22 czerwca 2021

Zapraszamy do obejrzenia szkolenia na temat nowych produktów RTS: Digital Beltpack oraz Omneo Main Station. Dowiesz się, jak skonfigurować i jak korzystać z tych produktów, a także jak mogą skutecznie i korzystnie rozszerzyć Twój system interkomowy typu partline. Prowadzenie: Nico Lewis, RTS Intercoms

CZYTAJ DALEJ

Obejrzyj test najnowszego systemu odsłuchu dousznego MIPRO MI-58!

18 czerwca 2021

Polecamy test wideo najnowszego systemu monitoringu dousznego Mipro MI-58

CZYTAJ DALEJ

Kolejna szkoła z rozwiązaniami dźwięku od Audio Plus!

7 czerwca 2021

Marki są jedną z najdynamiczniej rozwijających się gmin na Mazowszu. Miło nam ogłosić, że już druga szkoła podstawowa w Markach, która została oddana do użytku w ostatnich latach, wykorzystuje sieć dźwiękową dostarczoną przez Audio Plus i opartą na rozwiązaniach Electro-Voice oraz Dynacord.

CZYTAJ DALEJ

Szkolenie online: Electro Voice EVOLVE 50, EVOLVE 50M, EVOLVE 30M

24 maja 2021

Zapraszamy do obejrzenia szczegółowej prezentacji serii aktywnych zestawów głośnikowych Electro-Voice EVOLVE. Dowiesz się czym różnią się modele w serii, co potrafią, jak je skonfigurować i kontrolować, także zdalnie.

CZYTAJ DALEJ
Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera w Suchej Beskidzkiej

Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera w Suchej Beskidzkiej rusza z systemem Electro-Voice!

13 maja 2021

W Suchej Beskidzkiej otwarto Centrum Kultury i Filmu imienia amerykańskiego reżysera Billy’ego Wildera. Obiekt wyposażono w złożony, zintegrowany system audiowizualny od Audio Plus, który składa się z urządzeń Electro-Voice, Dynacord, Mipro i wielu innych marek.

CZYTAJ DALEJ

Kolejny Electro-Voice/Dynacord Gold Partner w Polsce: zapraszamy do Lighting Center!

10 maja 2021

Lighting Center dołącza do europejskiej sieci Złotych Partnerów Electro-Voice/Dynacord. Zapraszamy na testy do najlepszego salonu muzycznego w Będzinie!

CZYTAJ DALEJ