Aktualności

Rozwiązania dla restauratorów. Instalacja systemu nagłośnieniowego w restauracji Mykonos

15 listopada 2021

Nowa prestiżowa restauracja grecka w Warszawie - Mykonos - korzysta z systemu nagłośnieniowego, który zaprojektowała i zainstalowała firma Audio Plus.

CZYTAJ DALEJ

Electro-Voice EVOLVE 50M - publikujemy film szkoleniowy!

2 listopada 2021

Zobacz nasz film na temat wykorzystania możliwości systemu kolumnowego EVOLVE 50M od Electro-Voice!

CZYTAJ DALEJ

Mata na Bemowie: największy koncert ostatnich miesięcy zrealizowano na systemie L-Acoustics

19 października 2021

40 tysięcy ludzi, 170 zestawów głośnikowych L-Acoustics, jeden artysta. Polski artysta. 3 października na warszawskim lotnisku na Bemowie zagrał raper Mata.

CZYTAJ DALEJ

Zapraszamy do Łodzi na festiwal Soundedit!

15 października 2021

Jak co roku w przedostatni weekend października odbywa się festiwal twórców i producentów muzycznych Soundedit. Zapraszamy do Łodzi na koncerty i wydarzenia, a szczególnie na nasz wykład!

CZYTAJ DALEJ

Artur Gadowski z zespołu IRA z monitoringiem MIPRO

13 października 2021

Artur Gadowski, wokalista kultowego rockowego zespołu IRA, zdecydował się na używanie systemu monitoringu dousznego marki Mipro.

CZYTAJ DALEJ

Klubowe granie na miarę XXI wieku. System L-Acoustics w klubie Sketch NITE

4 października 2021

Sketch NITE jest od kilku lat liderem warszawskiej sceny klubowej. Stanowi miejsce wyjątkowo prestiżowe i dba o samopoczucie gości od każdej strony. Dziś oznacza to już nie tylko ofertę baru czy atrakcji wieczoru, ale także zapewnienie najwyższej jakości odtwarzanej muzyki. Dotyczy to zarówno rozdzielczości plików muzycznych, jak i najlepszego systemu nagłośnieniowego.

CZYTAJ DALEJ

System interkomowy RTS w Teatrze Muzycznym Roma. Zobacz wideo!

22 września 2021

W 2020 roku Audio Plus zainstalował i zintegrował system inspicjencki w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, oparty na urządzeniach RTS, Electro-Voice i Dynacord. Zapraszamy do obejrzenia filmu!

CZYTAJ DALEJ

L-Acoustics prezentuje nowy subwoofer instalacyjny o niewiarygodnie małych rozmiarach!

24 sierpnia 2021

Najnowszy subwoofer SB10i od L-Acoustics jest idealny do niezliczonych zastosowań instalacyjnych – od luksusowych przestrzeni komercyjnych po wysokiej klasy mieszkania. Zapewnia moc basu, która naprawdę przeczy jego rozmiarom.

CZYTAJ DALEJ

Poszukujemy nowych pracowników!

16 sierpnia 2021

Jesteśmy polską firma z pasją, działającą od ponad 20 lat. W związku z dynamicznymi planami poszukujemy pracowników. Sprawdź czy nasze aktualne oferty pracy Cię zainteresują i... aplikuj teraz!

CZYTAJ DALEJ

Kultura w uzdrowisku. Nowa sala widowiskowa w Solcu-Zdroju

28 lipca 2021

Sala widowiskowa Gminnego Centrum Kultury w Solcu-Zdroju powstała w wyniku adaptacji nieużywanej sali gimnastycznej. Jest zwieńczeniem pracy władz samorządowych, by goście mieli dostęp nie tylko do uzdrowiska, lecz także do atrakcji kulturalnych. Dostarczyliśmy tu wszystkie technologie dźwiękowe.

CZYTAJ DALEJ