Aktualności

Mata na Bemowie: największy koncert ostatnich miesięcy zrealizowano na systemie L-Acoustics

19 października 2021

40 tysięcy ludzi, 170 zestawów głośnikowych L-Acoustics, jeden artysta. Polski artysta. 3 października na warszawskim lotnisku na Bemowie zagrał raper Mata.

CZYTAJ DALEJ

Zapraszamy do Łodzi na festiwal Soundedit!

15 października 2021

Jak co roku w przedostatni weekend października odbywa się festiwal twórców i producentów muzycznych Soundedit. Zapraszamy do Łodzi na koncerty i wydarzenia, a szczególnie na nasz wykład!

CZYTAJ DALEJ

Artur Gadowski z zespołu IRA z monitoringiem MIPRO

13 października 2021

Artur Gadowski, wokalista kultowego rockowego zespołu IRA, zdecydował się na używanie systemu monitoringu dousznego marki Mipro.

CZYTAJ DALEJ

Klubowe granie na miarę XXI wieku. System L-Acoustics w klubie Sketch NITE

4 października 2021

Sketch NITE jest od kilku lat liderem warszawskiej sceny klubowej. Stanowi miejsce wyjątkowo prestiżowe i dba o samopoczucie gości od każdej strony. Dziś oznacza to już nie tylko ofertę baru czy atrakcji wieczoru, ale także zapewnienie najwyższej jakości odtwarzanej muzyki. Dotyczy to zarówno rozdzielczości plików muzycznych, jak i najlepszego systemu nagłośnieniowego.

CZYTAJ DALEJ

System interkomowy RTS w Teatrze Muzycznym Roma. Zobacz wideo!

22 września 2021

W 2020 roku Audio Plus zainstalował i zintegrował system inspicjencki w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, oparty na urządzeniach RTS, Electro-Voice i Dynacord. Zapraszamy do obejrzenia filmu!

CZYTAJ DALEJ

L-Acoustics prezentuje nowy subwoofer instalacyjny o niewiarygodnie małych rozmiarach!

24 sierpnia 2021

Najnowszy subwoofer SB10i od L-Acoustics jest idealny do niezliczonych zastosowań instalacyjnych – od luksusowych przestrzeni komercyjnych po wysokiej klasy mieszkania. Zapewnia moc basu, która naprawdę przeczy jego rozmiarom.

CZYTAJ DALEJ

Poszukujemy nowych pracowników!

16 sierpnia 2021

Jesteśmy polską firma z pasją, działającą od ponad 20 lat. W związku z dynamicznymi planami poszukujemy pracowników. Sprawdź czy nasze aktualne oferty pracy Cię zainteresują i... aplikuj teraz!

CZYTAJ DALEJ

Kultura w uzdrowisku. Nowa sala widowiskowa w Solcu-Zdroju

28 lipca 2021

Sala widowiskowa Gminnego Centrum Kultury w Solcu-Zdroju powstała w wyniku adaptacji nieużywanej sali gimnastycznej. Jest zwieńczeniem pracy władz samorządowych, by goście mieli dostęp nie tylko do uzdrowiska, lecz także do atrakcji kulturalnych. Dostarczyliśmy tu wszystkie technologie dźwiękowe.

CZYTAJ DALEJ

Profesjonalna sala koncertowa w szkole muzycznej. Fantazja czy konieczność?

1 lipca 2021

Czy każda szkoła muzyczna powinna mieć wśród swoich zasobów infrastrukturalnych zawodową salę koncertową? Czy to w ogóle możliwe? Jesteśmy przekonani, że tak. Zapraszamy do przeczytania artykułu na ten temat

CZYTAJ DALEJ

Szkolenie online RTS Intercoms: cyfrowy beltpack DBP i jednostka centralna OMS

22 czerwca 2021

Zapraszamy do obejrzenia szkolenia na temat nowych produktów RTS: Digital Beltpack oraz Omneo Main Station. Dowiesz się, jak skonfigurować i jak korzystać z tych produktów, a także jak mogą skutecznie i korzystnie rozszerzyć Twój system interkomowy typu partline. Prowadzenie: Nico Lewis, RTS Intercoms

CZYTAJ DALEJ