Kontakt

Audio Plus sp. z o.o.
ul. Kolejowa 100
05-092 Łomianki

tel.: +48 22 732 16 00
fax: +48 22 732 16 10

e-mail: audioplus@audioplus.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Sprzedaż

Bartłomiej Pałka
Bartłomiej Pałka

Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Biznesu

t: +48 22 732 16 08

m: +48 604 499 441

bartlomiej.palka@audioplus.pl

Wojciech Mazurek
Wojciech Mazurek Manager Działu Pro Audio
Manager Marki L-Acoustics, Teqsas

t: +48 22 732 16 19

m: +48 600 998 336

wojciech.mazurek@audioplus.pl

Krzysztof Rowiński
Krzysztof Rowiński

Manager Działu Broadcast
Manager Marki RTS, Phonak, Wisycom, Pliant

t: +48 22 732 16 03

m: +48 601 242 549

krzysztof.rowinski@audioplus.pl

Roman Gąsiorowski
Roman Gąsiorowski

Handlowiec Działu MI
Manager Marki Klotz, Switchcraft, Sokool

t: +48 22 732 16 02

m: +48 600 325 206

roman.gasiorowski@audioplus.pl

Maciej Wołoszyn Handlowiec Działu Projektów i Instalacji
Manager Marki Biamp

t: +48 22 732 16 15

m: +48 696 442 333

maciej.woloszyn@audioplus.pl

Projekty i instalacje

Norbert Kachniarz
Norbert Kachniarz Projektant Systemów Elektroakustycznych

t: +48 22 732 16 25

m: +48 600 324 046

norbert.kachniarz@audioplus.pl

Tomasz Ibrom
Tomasz Ibrom Projektant Systemów Elektroakustycznych

t: +48 22 732 16 00

tomasz.ibrom@audioplus.pl

Tomasz Schnitzer
Tomasz Schnitzer Koordynator Instalacji Pro Audio

t: +48 22 732 16 26

m: +48 538 818 433

tomasz.schnitzer@audioplus.pl

Wsparcie techniczne

Grzegorz Stasik
Grzegorz Stasik Inżynier Systemów Pro Audio

t: +48 22 732 16 00

m: +48 785 845 884

grzegorz.stasik@audioplus.pl

Stanisław Mielczarek Inżynier Instalacji Pro Audio i Broadcast

t: +48 22 732 16 06

m: +48 608 516 151

stanislaw.mielczarek@audioplus.pl

Serwis

Cezary Modzelewski
Cezary Modzelewski Kierownik Serwisu

t: +48 22 732 16 09

m: +48 606 911 303

cezary.modzelewski@audioplus.pl

Marcin Wyrwich
Marcin Wyrwich Serwisant

t: +48 22 732 16 09

m: +48 604 089 976

marcin.wyrwich@audioplus.pl

Marketing

Paweł Kuhn
Paweł Kuhn Dyrektor Marketingu

t: +48 22 732 16 12

m: +48 608 359 200

pawel.kuhn@audioplus.pl