Kontakt

Audio Plus sp. z o. o.
Kolejowa 100
05-092 Łomianki

t: +48 22 732 16 00
f: +48 22 732 16 10

audioplus@audioplus.pl

NIP: 1181357768

FORMULARZ KONTAKTOWY

Sprzedaż i Doradztwo

Bartłomiej Pałka
Bartłomiej Pałka

Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Biznesu

t: +48 22 732 16 08

m: +48 604 499 441

bartlomiej.palka@audioplus.pl

Wojciech Mazurek
Wojciech Mazurek

Klient Kluczowy
Koncerty, eventy, kluby muzyczne

t: +48 22 732 16 19

m: +48 600 998 336

wojciech.mazurek@audioplus.pl

Roman Gąsiorowski
Roman Gąsiorowski

Sklepy B2B, zespoły muzyczne, DJ
Produkty SOKOOL

t: +48 22 732 16 02

m: +48 600 325 206

roman.gasiorowski@audioplus.pl

Krzysztof Rowiński
Krzysztof Rowiński

Broadcast i Produkcja
Film, TV, radio, studio

t: +48 22 732 16 03

m: +48 601 242 549

krzysztof.rowinski@audioplus.pl

Zbigniew Cudnik

Instalacje B2B
Obiekty sportowe, edukacyjne, komercyjne i sakralne

t: +48 22 732 16 15

m: +48 696 442 333

zbigniew.cudnik@audioplus.pl

Jakub Kowalik

Instytucje kultury

t: +48 22 732 16 18

m: +48 606 805 820

jakub.kowalik@audioplus.pl

Projekty i Instalacje

Łukasz Kaźmierczak Kierownik działu Projektów i Instalacji

t: +48 22 732 16 17

m: +48 606 961 901

lukasz.kazmierczak@audioplus.pl

Tomasz Ibrom
Tomasz Ibrom

Projektant

t: +48 22 732 16 00

m: +48 669 626 199‬

tomasz.ibrom@audioplus.pl

Bartosz Świstak Młodszy Projektant

t: +48 22 732 16 00

m: +48 600 324 046

bartosz.swistak@audioplus.pl

Robert Kukiełka Koordynator ds. Instalacji

t: +48 22 732 16 00

m: +48 539 094 624

robert.kukielka@audioplus.pl

Tomasz Schnitzer
Tomasz Schnitzer Specjalista ds. Instalacji

t: +48 22 732 16 00

m: +48 538 818 433

tomasz.schnitzer@audioplus.pl

Piotr Kosmala

Asystent działu Projektów i Instalacji

t: +48 22 732 16 00

piotr.kosmala@audioplus.pl

Wsparcie Techniczne

Grzegorz Stasik
Grzegorz Stasik

Systemy Pro Audio

t: +48 22 732 16 00

m: +48 785 845 884

grzegorz.stasik@audioplus.pl

Stanisław Mielczarek

Instalacje Pro Audio i Broadcast

t: +48 22 732 16 06

m: +48 608 516 151

stanislaw.mielczarek@audioplus.pl

Jerzy Kubiak

Systemy Pro Audio

t: +48 22 732 16 00

m: +48 661 690 258

jerzy.kubiak@audioplus.pl

Serwis

Krzysztof Kamiński

Kierownik Serwisu

t: +48 22 732 16 09

m: +48 604 089 976

krzysztof.kaminski@audioplus.pl

Marketing

Paweł Kuhn
Paweł Kuhn Dyrektor Marketingu

t: +48 22 732 16 12

m: +48 608 359 200

pawel.kuhn@audioplus.pl