Nagłośnienie do kościoła - sakralne

Nagłośnienie sakralne musi spełniać odpowiednie warunki do tego, aby stosować je w kościołach oraz innych świątyniach. Dlaczego? Ze względu na strukturę tych obiektów – są to ogromne przestrzenie pełne dużych i twardych powierzchni, dlatego naturalny dźwięk rozchodzi się po nich w specyficzny sposób. To przestrzeń sprzyjająca skupieniu, lecz nie czytelności dźwięku. sprzętu nagłaśniającego zdają sobie z tego sprawę, dlatego stworzyli modele przeznaczone specjalnie do takich obiektów.

Nagłośnienie do kościoła obejmuje zestawy głośnikowe oraz miksery. Dzięki takiemu połączeniu można zapewnić dźwięk najwyższej jakości, docierający w każdy zakamarek świątyni. Za ich pomocą tworzy się nagłośnienia kościołów o różnej architekturze i wielkości. Zestawy głośnikowe zwykle mają formę kolumn, niewielkie rozmiary oraz mają biały kolor, dzięki czemu nie tylko pełnią swoją funkcję, ale również świetnie wpisują się w specyficzną estetykę otoczenia.

Wysokiej jakości nagłośnienie sakralne

Głośniki tworzące nagłośnienie kościoła nie różnią się pod względem cech od zwykłych, stosowanych w obiektach kulturalnych czy na imprezach plenerowych. Są to modele, które można stawiać lub podwieszać. W Audio Plus oferujemy wyłącznie najlepsze, wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym zapewniamy nagłośnienie do kościoła z doskonałą jakością dźwięku.

Warto również dodać, że w skład zestawu do nagłośnienia kościołów mogą wchodzić także kolumny przeznaczone do stosowania na zewnątrz – czyli przed kościołem. Pozwoli to na uczestnictwo w wydarzeniu osobom, dla których nie ma miejsca we wnętrzu. Takie modele cechuje ochrona przeciwko warunkom atmosferycznym, dlatego mogą pełnić swoje zadania nawet w deszczu lub wysokim zapyleniu.

Bierzemy także pod uwagę sytuację, w której nagłośnienie nie jest potrzebne na co dzień, a tylko w przypadku takich wydarzeń, jak święta. Tutaj dobrym pomysłem jest przenośne nagłośnienie kościoła, jak mobilny system kolumnowy. Zapewnia jakość dźwięku na tym samym poziomie, co klasyczne głośniki, ale nie wymaga skomplikowanego montażu i konfiguracji, łatwo go także schować po skończonej ceremonii. Tego typu nagłośnienie sakralne może także przydać się podczas wydarzeń plenerowych.

Wybierz doskonałe nagłośnienie do kościoła

Oferowane przez Audio Plus nagłośnienie do kościoła to modele stworzone przez wiodących producentów sprzętu audio. Wykonane z solidnych materiałów i korzystające z mocnych podzespołów dają pełną gwarancję satysfakcji. Udowadniamy także, że wysokiej klasy sprzęt może być dostępny w atrakcyjnych cenach. Aby dowiedzieć się więcej na temat nagłośnienia do kościoła w Audio Plus, skontaktuj się z naszym doradcą

Znaleziono 14 produktów.
NOWOŚĆ

2-kanałowy wzmacniacz mocy dla małych i średnich instalacji komercyjnych

V600:4 Dynacord wzmacniacz NOWOŚĆ

4-kanałowy wzmacniacz mocy dla małych i średnich instalacji komercyjnych

EVOLVE 50M White Electro-Voice rzenośny system kolumnowy biały POLECANE

Przenośny system kolumnowy z wbudowanym mikserem i wyjątkowymi w swojej klasie możliwościami rozbudowy oraz sterowania. Wersja biała

CMS 600-3 Dynacord mikser 8-kanałowy

8-kanałowy, kompaktowy system miksujący

Aktywna kolumna głośnikowa 12” - wersja biała
ELX200-12SP-W Electro-Voice Subwoofer aktywny 12" biały
Subwoofer aktywny 12" - wersja biała

Para kolumn głośnikowych 4” o mocy 8 W, wersja biała

Para kolumn głośnikowych 5” o mocy 8 W. Wersja biała

Para kolumn głośnikowych 8” o mocy 8 W, wersja biała

EVOLVE 30M White Electro-Voice Przenośny system kolumnowy biały

Przenośny system kolumnowy. Wersja w kolorze białym

Aktywny system przenośnej kolumny głośnikowej z subwooferem - wersja biała
PM 502 Dynacord 8-kanałowy, kompaktowy mikser zintegrowany ze wzmacniaczem

8-kanałowy, kompaktowy mikser zintegrowany ze wzmacniaczem

10-kanałowy kompaktowy mikser zintegrowany ze wzmacniaczem PowerMate 1000-3 Dynacord

10-kanałowy kompaktowy mikser zintegrowany ze wzmacniaczem

Pełnopasmowy zestaw głośnikowy z czterema przetwornikami 6" oraz 1", kolor biały