Zaxcom URX100

Wielozadaniowy odbiornik IFB

Opis produktu

URX100 to wielozadaniowy odbiornik UHF, który można skonfigurować jako odbiornik sygnału z kamery, odbiornik kanału IFB z interfejsem walkie talkie lub też jako samodzielny odbiornik IFB z podglądem kodu czasowego oraz opóźnieniem.

 • Technologie

 • Łączność

  URX100 jest kompatybilny z każdym cyfrowym nadajnikiem bezprzewodowym z funkcją rejestratora firmy Zaxcom. Odbiornik UHF Diversity wykorzystuje przestrajalny śledzący filtr na wejściu, aby unikać zakłóceń i zwiększać zasięg.

  Dwie anteny (jedna wewnętrzna, jedna zewnętrzna) zapewniają odporność na zaniki sygnału. Zasięg działania może przekraczać 152 m (500 stóp).

  URX100 można podłączyć do portu zdalnego głośnika/mikrofonu urządzenia typu walkie talkie. Dźwięk walkie talkie można umieścić w lewym, w prawym kanale lub centralnie w URX100 i/lub miksować ten sygnał z dźwiękiem odbiornika URX100. Zarówno dźwięk URX100, jak i walkie talkie można słyszeć w tym samym czasie za pomocą jednej pary słuchawek, gdy korzystamy z adaptera URXL1 Lanyard.

  URXL1 Lanyard posiada przycisk push-to-talk (wciśnij i mów) oraz mikrofon. Można też regulować głośność. Do URXL1 Lanyard można podłączyć dowolne słuchawki z wtykiem 3,5 mm. Użycie URXL1 Lanyard jest opcjonalne.

 • Odbiornik IFB

  Opcje menu obejmują dźwięk mono lub stereo oraz podgląd kodu czasowego na wyświetlaczu OLED. Do sześciu klatek programowalnego opóźnienia pozwala na synchronizację z obrazem.

  W połączeniu z URXL1 Lanyard można słuchać zarówno dźwięku IFB, jak i z urządzenia walkie talkie. Dzięki mikrofonowi wbudowanemu w URXL1 jest możliwa komunikacja dwukierunkowa. Głośność jest regulowana.

  Używając URX100 można monitorować sygnał stereo lub kierować dźwięk do lewego, prawego i obu uszu jako miks mono. Sygnał stereo może być wybrany w URX100, dzięki czemu operator wysięgnika boom może monitorować jeden z dwóch transmitowanych kanałów, które mogą obejmować publiczny kanał IFB, a także prywatny kanał komunikacyjny. Ten monitorowany dźwięk można również połączyć z dźwiękiem z podłączonego urządzenia walkie talkie, który można umieścić w kanale lewym, prawym lub centralnie.

 • Zdalne sterowanie

  Interfejs zdalnego sterowania oparty na przeglądarce internetowej pozwala na zdalne sterowanie URX100.

 • Zasilanie

  3 baterie litowe o rozmiarze AA zapewniają do 10 godzin pracy. Baterie alkaliczne wystarczają na maksymalnie 8 godzin pracy.