RTS PS-4001

Czterokanałowy zasilacz sieciowy
Opis produktu

Wskaźniki statusu kanału

Podczas normalnego działania te wskaźniki mają kolor zielony. W przypadku pojawienia się przeciążenia lub zwarcia zmieniają kolor na czerwony. Układ elektroniczny zastosowany w tym urządzeniu wykona automatyczny reset w przypadku, gdy przeciążenie lub zwarcie zostanie usunięte.

 

Złącze do ES-4000A

To złącze przekazuje zasilanie do stacji rozbudowy i przesyła sygnał czterech kanałów audio ES-4000A. Gdy stacja ES-4000A jest podłączona do PS-4001, każdy z czterech kanałów audio jest „rozdzielony” do odpowiednich styków kanałów złącza.

 

Złącza kanału interkomowego

Te złącza przekazują zasilanie do systemu interkomowego i zapewniają zakończenie obwodu dla sygnału audio w każdym kanale interkomowym.

 

Przełącznik wyboru systemu BAL / UNBAL

Ten przełącznik pozwala użytkownikowi skonfigurować urządzenie do pracy w systemie Audiocom (BALANCED) lub Clear-Com (UNBALANCED). Domyślnym ustawieniem dla tego przełącznika jest pozycja BALANCE.

 

Natychmiastowy automatyczny reset

IAR – Instantaneous Auto Reset to najnowsza technologia mającą wpływ na działanie systemu oraz jego bezpieczeństwo. Wykorzystuje ona zupełnie nowy układ elektroniczny, który dynamicznie monitoruje linie pod kątem ewentualnych awarii. Po usunięciu awarii układ automatycznie przywraca zasilanie w tym kanale.

 

Kompatybilność z rozwiązaniami Clear-Com