RTS MS-2002

Dwukanałowa stacja użytkownika/główna z zasilaczem 2-amperowym
Opis produktu

Stacja głośnikowa lub stacja zestawu słuchawkowego

Możemy użyć wbudowanego głośnika do odsłuchu i dodać opcjonalny panelowy mikrofon z gęsią szyją MCP-90 do prowadzenia rozmów. Możemy też całkowicie wyłączyć głośnik i podłączyć zestaw nagłowny w celu zapewnienia prywatnej komunikacji.

Voice Activated Microphone (VOX)

Oddzielne kontrolery służą do regulacji poziomu aktywacji głosem dla wejścia mikrofonu zestawu nagłownego oraz dla wejścia mikrofonu na panelu.

Wyjście Public Address (PA) z przyciskiem PA

Pozwala na użycie mikrofonu interkomu do prowadzenia rozmowy z użyciem systemu PA.

Podświetlane przyciski

Polepszają widoczność w warunkach słabego oświetlenia.

Wskaźniki rozmów przychodzących

Czerwone błyski informujące o rozmowie przychodzącej z możliwością włączenia sygnału dźwiękowego „beep”, gdy zachodzi taka potrzeba.

Natychmiastowy automatyczny reset

IAR – Instantaneous Auto Reset to najnowsza technologia mającą wpływ na działanie systemu oraz jego bezpieczeństwo. Wykorzystuje ona zupełnie nowy układ elektroniczny, który dynamicznie monitoruje linie pod kątem ewentualnych awarii. Po usunięciu awarii układ automatycznie przywraca zasilanie w tym kanale.

Przycisk Mic Kill

Dzięki niemu możemy wyłączyć wszystkie mikrofony kanału w celu „oczyszczenia” kanału.

Wejście Program dla każdego kanału

Możliwość podłączenia źródła sygnału liniowego w celu monitorowania w głośniku lub z użyciem zestawu słuchawkowego, a także w celu jego routingu do kanału interkomu. Istnieje możliwość automatycznego wyłączenia sygnału audio program, gdy operator MS-2002 rozpocznie rozmowę na tym kanale.

Odsłuch dwuuszny (Stereo) na zewnętrznych aktywnych głośnikach

Istnieje możliwość podłączenia zewnętrznych aktywnych głośników, a następnie monitorowania kanału 1 oraz 2 jako oddzielnego lewego i prawego kanału audio.

Możliwość rozbudowy

MS-2002 jest przygotowany do rozbudowania o kolejne kanały przez podłączenie opcjonalnych stacji rozbudowy EMS-4001. Każda jednostka EMS-4001 dodaje cztery kanały z zasilaniem (maksymalnie do osiemnastu kanałów).

Kompatybilność z rozwiązaniami Clear-Com

Dane techniczne produktu
Wysokość w racku 19" 1 RU
CECHY FIZYCZNE
Waga 2 kg
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 44 x 482x 261mm
Do pobrania