RTS EMS-4001

Czterokanałowa jednostka rozbudowy stacji Master z zasilaczem 4-amperowym
Opis produktu
  • Uproszczona rozbudowa

EMS-4001 oferuje w obudowie rack o wysokości 1 RU cztery kanały z zasilaniem, które posiadają kontrolery funkcji talk, listen oraz call. Pozwala ona zaoszczędzić na dodatkowym sprzęcie rack i eliminuje potrzebę stosowania kolejnych przewodów zasilających dla dodatkowej stacji rozbudowy.

  • Kompatybilność oraz elastyczność

Możliwość bezpośredniego połączenia ze stacjami Master: MS-2002, MS-4002 lub US2002 w celu dodania kolejnych 4 kanałów z zapewnionym zasilaniem. Możliwe jest też połączenie z wcześniejszymi stacjami rozbudowy EMS-4001 lub ES-4000A w celu dodania kolejnych 4 kanałów z zasilaniem (łącznie maksymalnie do 18-20 kanałów).

  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem i zwarciem

Jednostka posiada automatyczny układ ograniczenia natężenia prądu podczas wystąpienia zwarć lub przeciążeń. Na ścianie przedniej znajduje się wskaźnik usterki dla każdego kanału. W EMS-4001 zastosowano najnowszą technologię Instantaneous Auto Reset (IAR) mającą wpływ na wydajność działania oraz bezpieczeństwo. Wykorzystuje ona nowy, rewolucyjny układ elektroniczny, który dynamicznie monitoruje linie pod kątem ewentualnych awarii.

  • Mic Kill

Przy użyciu klawisza Mic Kill stacji master powoduje wyłączenie wszystkich mikrofonów w wybranym kanale jednostki rozbudowy lub we wszystkich kanałach.

  • Dedykowane wejścia sygnału Program

Każdy z kanałów jednostki rozbudowy posiada swoje własne wejście Program. Można podłączyć dowolne źródło sygnału liniowego w celu monitorowania w głośniku stacji master lub z użyciem zestawu słuchawkowego i w celu jego routingu do kanału rozbudowy, gdy zajdzie taka potrzeba. Gdy sygnał audio program jest skierowany na dany kanał, można ustawić funkcję jego wyłączania w przypadku, gdy operator stacji master rozmawia na tym kanale.

  • Odsłuch dwuuszny (Stereo)

Jeśli stacja master jest wyposażona w zewnętrzny aktywny głośnik, możemy przypisać kanały EMS-4001 do prawego lub/oraz lewego głośnika.

  • Natychmiastowy automatyczny reset

IAR – Instantaneous Auto Reset to najnowsza technologia mającą wpływ na działanie systemu oraz jego bezpieczeństwo. Wykorzystuje ona zupełnie nowy układ elektroniczny, który dynamicznie monitoruje linie pod kątem ewentualnych awarii. Po usunięciu awarii układ automatycznie przywraca zasilanie w tym kanale.

  • Kompatybilność z rozwiązaniami Clear-Com
Dane techniczne produktu
Wysokość w racku 19" 1 RU
CECHY FIZYCZNE
Waga 2 kg
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 44 x 482x 261mm
Do pobrania