Mipro MI-58T

Numer katalogowy: MIPRO MI-58T

Cyfrowy nadajnik stereofoniczny do systemu monitoringu dousznego

Opis produktu

Seria MI-58 to cyfrowy system osobistego monitorowania dousznego (IEM), który pracuje w paśmie ISM 5,8 GHz. Dzięki zwiększonej szerokości pasma została też rozszerzona charakterystyka częstotliwościowa od 20 Hz do 23 kHz, wyraźnie poprawiono stosunek użytecznego sygnału do szumu oraz zmniejszono latencję dźwięku. Sama jakość dźwięku jest na najwyższym poziomie, właściwym do systemów UHF. System MI-58 posiada opcjonalny interfejs DANTE, co zapewnia szereg dodatkowych możliwości. Ponadto istotną zaletą tego systemu jest jego bardzo atrakcyjna cena.

Seria MI-58 składa się ze stereofonicznego odbiornika bodypack MI-58R, stereofonicznego nadajnika MI-58T, a także opcjonalnych słuchawek dousznych z funkcją redukcji szumów zewnętrznych. System cechuje się przyjaznym dla użytkownika panelem sterowania, dużym zasięgiem transmisji i jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania przez muzyków oraz profesjonalną obsługę dźwięku na scenach, a także do zastosowań w tłumaczeniach językowych podczas konferencji i innych spotkań.

Nadajnik MI-58T jest wyposażony w graficzny ekran OLED, pokrętło, przycisk funkcji synchronizacji ACT, przycisk wyboru sygnału wejściowego audio, a także pierwszy w branży SLC dla precyzyjnego określania poziomu sygnału wejściowego i unikania najgłośniejszych poziomów szczytowych. Nadajnik posiada podwójne złącze Ø 3,5 mm oraz Ø 6,3 mm wraz z gałką regulacji wzmocnienia sygnału dla słuchawek dousznych monitorowania.

Na ścianie tylnej MI-58T znajdują się złącza wejściowe typu combo XLR + Ø 6,3 mm lewego i prawego kanału oraz dwa złącza wyjściowe jack Ø 6,3 mm funkcji loop. Dostępne są również złącza interfejsu sieciowego ACT-BUS oraz opcjonalnego interfejsu Dante. Złącze antenowe ma postać gniazda TNC. Nadajnik jest zasilany napięciem 12 V DC z zewnętrznego zasilacza sieciowego.

Nadajnik zapewnia moc wyjściową < 25 mW (wartość maksymalna jest uzależniona od prawa telekomunikacyjnego w danym kraju) i posiada wyłącznik zasilania ON/OFF, presety z kanałami transmisji wolnymi od zakłóceń i można go łatwo zsynchronizować z odbiornikiem dzięki funkcji ACT. Złącza wejściowe stereo typu combo cechują się bardzo wysokim zakresem dynamiki sygnału, co pozwala na ich współpracę z dowolnym mikserem i maksymalnymi poziomami wyjściowymi.

 • Metalowa obudowa w standardzie half-rack
 • Podświetlany wyświetlacz OLED z zaawansowanymi funkcjami ustawień oraz z pokrętłem sterownia. Wskaźniki LED pokazują SLC sygnałów stereo.
 • Pasmo ISM 5,8 GHz band (5725~5850 MHz)
 • Presety kanałów: Grupa A & B. Presety 12 kanałów wolnego od zakłóceń działania w grupie A oraz 24 kanałów wolnego od zakłóceń działania w grupie B1 i B2.
 • Dozwolone są 64 kody ID oraz jeden specyficzny kod ID do ustawienia dla każdego kanału w celu uniknięcia zakłóceń pracy na tym samym kanale na tym samym obszarze działania.
 • Synchronizacja ACT
 • Próbkowanie dźwięku: 24-bitowe / 48 kHz
 • Moc wyjściowa RF: < 25 mW (zgodność z przepisami Wspólnoty Europejskiej) lub zależnie od przepisów w danym kraju
 • Złącze wejściowe: 2× złącze typu combo XLR + jack Ø 6,3 mm
 • Złącze wyjściowe AF Loop: 2× jack Ø 6,3 mm TRS
 • Złącze słuchawek dousznych: 1 × jack Ø 6,3 mm oraz 1 × jack Ø 3,5 mm
 • Interfejs sieciowy: 2× RJ-11 ACT-BUS; 1× RJ-45 DANTE (opcjonalnie)
 • Zasilanie: zewnętrzny zasilacz sieciowy 10-15 V DC
Akcesoria
Warianty produktu