Mipro TA 58

Numer katalogowy: MIPRO TA 58

Cyfrowy nadajnik Plug-on

Opis produktu

Nadajnik plug-on działający w paśmie ISM, co pozwala unikać zakłóceń sygnałów bezprzewodowych.

TA-58 cechuje się szeroką i płaską charakterystyką częstotliwościową, ultraniskim poziomem całkowitych zniekształceń harmonicznych oraz szumów własnych oraz bardzo szybką charakterystyką transjentową. To rozwiązuje problemy związane z plączącymi się przewodami mikrofonowymi oraz wadami transmisji analogowej. Z tego też względu jet to idealny nadajnik wpinany (plug-on), który zapewnia naturalną reprodukcję dźwięku każdego mikrofonu przewodowego klasy premium.

  • Symetryczne złącze wejściowe XLR pozwala na podłączenie dowolnego mikrofonu pojemnościowego. Zapewnia ono napięcie Phantom 48V o natężeniu do 10 mA do zasilania mikrofonu pojemnościowego i może być wyłączone w przypadku mikrofonów dynamicznych.
  • Wbudowany akumulator litowo-jonowy o wysokiej pojemności umożliwia do 8 godzin pracy po jego całkowitym naładowaniu. TA-58 może być ładowany za pośrednictwem złącza USB typu C. Dzięki przemyślanej konstrukcji wymiana akumulatora jest bardzo łatwa i szybka.
  • Obudowa z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem posiada wbudowaną antenę nadawczą o wysokiej sprawności oraz podświetlany na zielono ekran LCD, na którym wyświetlane są parametry pracy.