Mipro ACT 515/ACT-52T

Numer katalogowy: MIPRO ACT 515/ACT-52T

Jednokanałowy zestaw bezprzewodowy UHF z nadajnikiem bodypack

Opis produktu

Zestaw złożony z następujących elementów:

Mipro ACT 515

Jednokanałowy odbiornik UHF w obudowie half-rack

 • Podświetlany dwoma kolorami wyświetlacz LCD
 • Szerokość pasma 24 MHz
 • Różnicowy odbiór sygnału (true diversity)
 • Odłączane anteny

Odbiornik posiada metalową obudowę rack 19" o wysokości 1U i jest wyposażony w nowy wyświetlacz LCD, pokrętło oraz przyciski sterowania pracą na ścianie przedniej, a także może być wyposażony w opcjonalne złącze Dane na ścianie tylnej. Wyświetlacz LCD zmienia swój kolor w celu wskazania trybu „pracy” lub „uśpienia”. Tryb pracy i wyświetlacza jest zgodny z innymi seriami.

Najbardziej niezawodny w działaniu wąskopasmowy 24 MHz układ odbioru o dużym zakresie dynamiki z serii ACT-7 znacznie zmniejsza zniekształcenia intermodulacyjne oraz pozwala zwiększyć liczbę wolnych od zakłóceń kompatybilnych kanałów.

Zaawansowany różnicowy odbiór sygnału (true diversity) zapewnia duży zasięg oraz stabilny odbiór bez zaników sygnału.

Jedyne w branży obwody elektroniczne funkcji „PiloTone & NoiseLock” oraz wskaźnik ostrzeżenia o zakłóceniach transmisji radiowej służące do właściwego ustawienia poziomu SQ w celu unikania zakłóceń.

Funkcja MIPRO Auto Scan oraz ACT™ pozwalające na szybką i precyzyjną synchronizację częstotliwości pracy nadajnika z odbiornikiem.

Dostępnych jest 7 grup presetów z łącznie 80 wstępnie zapisanymi częstotliwościami transmisji. W grupie 1 oraz 2 można bez żadnych ograniczeń użyć po 8 kanałów wolnych od zakłóceń. W każdej grupie od 3 do 6 można użyć 16 kanałów wolnych od zakłóceń z pewnymi ograniczeniami. Definiowana przez użytkownika grupa 7 pozwala na wybranie i zapisanie do 16 kanałów z łącznie dostępnych 961 częstotliwości transmisji.

Każdy kanał ma oddzielne wyjście sygnału audio oraz presety poziomu sygnału wyjściowego wyrównujące czułość kapsuły mikrofonowej. Trzy przełączalne poziomy umożliwiają działanie mikrofonu z właściwą czułością i zakresem dynamiki, a jednocześnie bez zniekształceń dźwięku.

Żeńskie złącza TNC anten oferują ustawienia prądu wysterowania (bias) dla systemu anten MIPRO w celu zwiększenia zasięgu odbioru oraz poprawy stabilności sygnału.

Opcjonalne oprogramowanie MIPRO RCS2.Net pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie w czasie rzeczywistym za pośrednictwem sieci maksymalnie 64 kanałów. Dodatkowe oprogramowanie FSA kalkulatora kompatybilnych kanałów daje użytkownikowi możliwość ręcznego ustawienia kompatybilnych kanałów w dowolnym paśmie częstotliwości.

Zewnętrzny, uniwersalny, impulsowy zasilacz sieciowy 100~240V AC.

Zaprojektowany i wykonany na Tajwanie w celu zapewnienia wysokiej jakości i użyteczności.

Mipro ACT 52T

Nadajnik bodypack UHF zasilany standardowymi bateriami AA. 

Nadajnik bezprzewodowy UHF typu bodypack, pracujący w częstotliwościach nośnych 480-934 Mhz

 • Wytrzymała metalowa obudowa
 • Szerokość pasma 24 Mhz
 • Moc nadajnika 10-50 mW
 • Stabilność nadajnika ≦ ±0.005% (-10 ~ +60℃)
 • Zasilanie 2x bateria AA
 • Czas pracy na bateriach min. 12 godzin
 • Wymiary 63 x 82 x 22 mm
 • Waga 99 g
Dane techniczne produktu
CECHY TECHNOLOGICZNE
Rodzaj mikrofonu Zestaw bezprzewodowy