Lectrosonics SSM

Mikronadajnik typu beltpack

Opis produktu

Mikronadajnik Digital Hybrid Wireless®

  • Możliwość strojenia w 3 blokach częstotliwości
  • Technologia Digital Hybrid Wireless® zapewniająca jakość cyfrową bez użycia kompanderów
  • Możliwość wyboru mocy RF 25 lub 50 mW
  • Tryby zgodności pozwalające na współpracę z odbiornikami analogowymi
  • Kroki strojenia co 25 lub 100 kHz
  • Szeroki zakres regulacji wzmocnienia wejściowego w krokach co 1 dB
  • Szybka wymiana akumulatora litowo-jonowego
  • Zdalne sterowanie dźwiękiem

Nadajnik SSM jest idealnym rozwiązaniem do użycia podczas produkcji teatralnych lub w innych zastosowaniach, w których wymagane jest ukrycie nadajnika w kostiumach. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, oferuje szeroki zestaw funkcji i wydajność dorównującą wszystkim modelom Digital Hybrid Wireless®.

Częstotliwości transmisji można wybierać w krokach co 100 kHz lub 25 kHz w maksymalnym zakresie strojenia 76,7 MHz. Daje to w sumie 3072 dostępnych nośnych w trzech standardowych blokach częstotliwości. Zakres strojenia jest zróżnicowany w innych blokach, zgodnie ze stosownymi przydziałami częstotliwości.

Wejście servo bias pozwala na wprowadzenie sygnałów o poziomie mikrofonowym lub liniowym i zapewnia szeroki zakres regulacji wzmocnienia w krokach co 1 dB. Precyzyjne wskaźniki LED na panelu sterowania umożliwiają dokładną regulację wzmocnienia w celu uzyskania maksymalnego stosunku sygnału do szumu i minimalnych zniekształceń. Limiter w module przedwzmacniacza znakomicie radzi sobie z wartościami szczytowymi sygnału nawet 30 dB powyżej pełnej modulacji, pozwalając na odpowiednio wysokie ustawienie wzmocnienia sygnału wejściowego i zapewnienie maksymalnej relacji sygnału do szumu przy jednoczesnym zagwarantowaniu odpowiedniej ochrony przed przeciążeniem wejścia.

Oprócz niedoścignionej jakości dźwięku z szerokim pasmem przenoszenia i zakresem dynamicznym w trybie Nu Hybrid, technologia zastosowana w SSM oferuje też tryby kompatybilności z odbiornikami Lectrosonics Mode 3 i IFB.