Lectrosonics DSR4

4-kanałowy odbiornik cyfrowy do montażu w slocie

Opis produktu
  • Dwie opcje odbioru różnicowego dla zapewnienia maksymalnej elastyczności pracy
  • 24-bitowy/48 kHz sygnał cyfrowy dla znakomitej jakości dźwięku
  • 256-bitowe szyfrowanie w trybie CTR z dostępnymi czterema różnymi metodami szyfrowania
  • Wysoka wydajność IP3 z +15 dBm dla trudnych środowisk RF
  • Wyjścia dźwięku analogowego oraz cyfrowego AES3
  • Opcje zewnętrznego zasilania DC oraz wejście USB do aktualizacji firmware’u i przesyłania danych
  • Pełna integracja z mikserem/rejestratorem Sound Devices 8-Series (w wersji v1.09 oraz v9.30)

Modele: DSR4-A1B1, DSR4-B1C1, DSR4-941, DSR4-961

Odbiornik cyfrowy DSR4 zapewnia najwyższy dostępny poziom wydajności transmisji i dźwięku. W kompaktowej obudowie przeznaczonej do montażu w slotach oferuje on szeroką paletę użytecznych funkcji niezwykle przydatnych podczas produkcji na planach w obiektach i w terenie. Ustawienia można wprowadzać z poziomu panelu przedniego za pomocą przycisków dotykowych i kolorowego interfejsu LCD, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się do użytku w systemach umieszczonych w przenośnych torbach sprzętowych oraz na wózkach dźwiękowych. Odbiornik posiada wbudowany analizator widma RF oraz SmartTune, co pozwala unikać problemów z zakłóceniami w coraz bardziej zatłoczonym paśmie RF.

Konstrukcja mechaniczna odbiornika jest dopasowana do ekosystemu Super-Slot i łączy sprawdzone w terenie funkcje opracowane z uwzględnieniem wieloletniego doświadczenia w produkcji filmowej i telewizyjnej. W celu zmniejszenia masy systemu, DSR4 oferuje aż cztery kanały odbiorcze w jednym urządzeniu zasilanym prądem stałym ze źródła zewnętrznego. Odbiornik jest również wyposażony w port podczerwieni do przesyłania danych pomiędzy urządzeniami. Obudowa i panele są wykonane z obrabianego maszynowo aluminium, a jego anodowane wykończenie z laserowo wytrawionymi oznaczeniami zapewnia dużą odporność na trudne warunki podczas produkcji w terenie.

Stopnie wzmocnienia sygnału radiowego na wejściu wykorzystują nowo opracowane rozwiązanie, zapewniające niski poziom szumów, doskonałą czułość i wyjątkowo małą podatność na intermodulację i desensytyzację.