Lectrosonics DSR

2-kanałowy odbiornik cyfrowy do montażu w slocie

Opis produktu
  • Dwa niezależne kanały, kompaktowa konstrukcja
  • Rozwiązanie Vector Diversity zapewniające doskonałą wydajność
  • Najnowsza generacja serii SR, kompatybilna z istniejącym ekosystemem
  • Kompatybilność z D2, HDM, Duet oraz DCHX Digital, a także wszystkimi trybami hybrydowymi
  • 24-bitowy/48 kHz sygnał cyfrowy zapewniający znakomitą jakość dźwięku
  • 256-bitowe szyfrowanie w trybie CTR z dostępnymi czterema różnymi metodami szyfrowania
  • Analogowe i cyfrowe AES3 wyjścia audio
  • Opcje zewnętrznego zasilania prądem stałym i wejście USB do aktualizacji firmware’u i przesyłania danych

Modele: DSR-A1B1, DSR-B1C1, DSR-941,DSR-961

Cyfrowe odbiorniki DSR i DSR5P zapewniają najwyższy dostępny poziom wydajności transmisji radiowej i dźwięku. Umieszczone są w kompaktowej obudowie przeznaczonej do montażu na kamerach i oferują zestaw wszechstronnych funkcji. Ustawienia można zmieniać z poziomu ściany przedniej, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się do stosowania w konfiguracjach typu „camera hop”, w torbach i na wózkach dźwiękowych. Odbiorniki posiadają wbudowany analizator widma RF oraz SmartTune, co pozwala unikać problemów z zakłóceniami w coraz bardziej zatłoczonym paśmie RF.

Konstrukcja mechaniczna odbiorników jest dopasowana do ekosystemu SuperSlot i łączy sprawdzone w terenie funkcje opracowane z uwzględnieniem wieloletniego doświadczenia w produkcji filmowej i telewizyjnej. W celu zmniejszenia masy, odbiorniki DSR/DSR5P posiadają dwukanałowy odbiornik w jednym urządzeniu, które jest zasilane z zewnętrznego źródła prądu stałego. Odbiorniki są też wyposażone w port podczerwieni do przesyłania danych pomiędzy urządzeniami. Obudowa i panele są wykonane z obrabianego maszynowo aluminium, a jego anodowane wykończenie z laserowo wytrawionymi oznaczeniami zapewnia dużą odporność na trudne warunki podczas produkcji w terenie.

Stopnie wzmocnienia sygnału radiowego na wejściu wykorzystują nowo opracowane rozwiązanie, zapewniające niski poziom szumów, doskonałą czułość i wyjątkowo małą podatność na intermodulację i desensytyzację.