L-Acoustics LC16D

Konwerter sieciowy

Opis produktu

LC16D to wielokanałowy konwerter, który dwukierunkowo łączy starsze formaty cyfrowe MADI i AES/EBU z siecią Milan-AVB.

Obsługując jednocześnie do 128 wejść i wyjść Milan-AVB, LC16D oferuje dynamiczne mapowanie kanały i wszechstronne opcje synchronizacji ze zdalnym sterowaniem za pomocą prostego w użyciu wbudowanego interfejsu internetowego. Elastyczne opcje zasilania i bezproblemowe sieciowe połączenia audio Milan-AVB zapewniają w standardzie solidne funkcje redundancji, a wszystko to w kompaktowej i wytrzymałej obudowie 1RU.

Za pomocą standardowych złączy DB25 można podłączyć do 16 wejść i wyjść AES/EBU. Na każdym wejściu AES/EBU zaimplementowano asynchroniczne konwertery częstotliwości próbkowania (ASRC). Dostęp do MADI zapewnia para złączy BNC. Przy częstotliwości próbkowania 96 kHz obsługiwane są 32 kanały wejściowe i 32 kanały wyjściowe oraz do 64 przy 48 kHz. Używane razem, można podłączyć do 80 źródeł wejściowych i 80 miejsc docelowych i dynamicznie mapować je do i z redundantnej sieci Milan-AVB.

Wszechstronne opcje taktowania ułatwiają wybór sygnału referencyjnego z dowolnego z sześciu różnych źródeł, który jest następnie prezentowany na wszystkich wyjściach, umożliwiając dystrybucję zegara w systemie. Dostępne są maksymalnie trzy poziomy redundancji zasilania przy użyciu kombinacji wewnętrznego zasilacza i dwóch portów Ethernet obsługujących PoE.