Electro-Voice EVID-S44 COMPACT SOUND

Numer katalogowy: F.01U.310.178
System kompaktowych pełnopasmowych kolumn głośnikowych
Opis produktu

Subwoofer:

  • Wysokiej wydajności i zaprojektowany przez EV 8-calowy przetwornik współpracujący z niezwykle sprawnym układem crossovera posiadającym wiele trybów działania.
  • Kompaktowa obudowa zrobiona z drewna o dużej gęstości i z portem akustycznym w celu uzyskania rozszerzonej charakterystyki w dolnym paśmie, bezpiecznie nakładana osłona głośnika oraz nasuwany system uchwytów szybkiego montażu.
  • Łatwo dostępne złącza sygnałowe ze złączami typu Phoenix umożliwiającymi szybkie okablowanie, przyjazny w użytkowaniu przełącznik konfiguracji stereo / mono oraz łatwe w obsłudze pokrętło wyboru trybu pracy (wsparcie dla wejść 4/8 omów lub do 100 W w przypadku instalacji audio 70/100 V).

Głośniki satelitarne

  • 2” przetwornik średnich i wysokich częstotliwości o szerokim zakresie działania zaprojektowany do zapewnienia równego i obszernego pola pokrycia dźwiękiem.
  • Kompaktowy system montażowy z wieloma kątami ustawień pozwalający na ustawienie głośników w różnych pozycjach.
  • Obudowy wykonane ze sztywnego ABS-u o dużej udarności zapewniające wysoką trwałość.

Seria głośników EVID Compact Sound jest dalszym rozwinięciem założeń skoncentrowania się w przypadku rodziny EVID na tak kluczowych cechach jak: forma oraz funkcjonalność, stylowa i przyjazna architektonicznie konstrukcja, najlepszy w swojej klasie stosunek wydajności do wymiarów, a także instalacja i obsługa przyjazne użytkownikowi. System jest zaprojektowany w celu zapewnienia wyjątkowej jakości dźwięków, zarówno w przypadku muzyki tła, jak również przekazywanych informacji, w placówkach handlowych, restauracjach oraz podobnych obiektach, z głównym mottem – być dobrze słyszanym, ale prawie zupełnie niewidocznym.

Oprócz komponentów zaprojektowanych przez EV w celu uzyskania wyjątkowej jakości działania i niezawodności pracy, system posiada łatwo dostępne i obsługiwane złącza, proste rozwiązanie okablowania oraz elastyczne w zastosowaniu opcje montażowe (dołączone akcesoria). EVID Compact Sound jest kompatybilny z szeroką gamą produktów z grupy wzmacniaczy EV, co sprawia, że jest znakomitym wyborem dla wykonawców instalacji dźwiękowych oraz użytkowników końcowych. Obudowy są dostępne w wykończeniu czarnym lub białym.

Warianty produktu