Electro-Voice ZLX-8P-G2

Numer katalogowy: F.01U.385.527

Aktywny zestaw głośnikowy z wooferem 8"

Opis produktu

Następna generacja najpopularniejszych zestawów głośnikowych świata! ZLX G2 to najlepszy wybór pierwszego profesjonalnego nagłośnienia.

Aktywna dwudrożna kolumna głośnikowa 8" z wbudowanym procesorem DSP oraz 4-kanałowym mikserem cyfrowym. Najmocniejszy zestaw funkcji w swojej klasie!

 • Nowy model 8-calowy!

  Model z wooferem 8-calowym to nowość w ofercie zestawów głośnikowych ZLX. Zapewnia akustyczną i estetyczną spójność w mniejszej obudowie i jest odpowiedzią na potrzeby firm rentalowych i muzyków. Jest też przyjazną opcją dla każdego entuzjasty audio poszukującego wyższej jakości dźwięku do użytku domowego, spotkań, imprez itp. 

 • Doskonała technologia, doskonały dźwięk

  Wyjątkowa jakość dźwięku, która sprawiła, że ZLX stał się najlepszym wyborem zarówno do odtwarzania muzyki, jak i do mowy, jest jeszcze lepsza w ZLX G2. Maksymalny SPL wzrósł do 129 dB (ZLX-15P-G2), a wysokiej jakości komponenty zapewniają niespotykaną dotąd wydajność akustyczną. Woofer niskotonowy i kompresyjny przetwornik wysokotonowy są sprzężone z opatentowanym falowodem SST, obniżając niskie pasmo i zapewniając równomierne pokrycie dźwiękiem w pionie i poziomie – a wszystko to przy bardziej kompaktowej obudowie. Zestawy głośnikowe ZLX G2 są w pełni godne nazwy Electro-Voice.

 • Nowa definicja formy i funkcji

  Obudowa wykonana jest z wytrzymałego polipropylenu, a jej nowa konstrukcja wewnętrzna zapewnia dodatkowe wzmocnienie. Symetryczne boki o kącie 55° pozwalają ustawić głośnik w pozycji monitora, umożliwiając użytkownikom odsłuch, ale jednocześnie ułatwiając dostęp do wzmacniacza i panelu sterowania.

 • Powered by Dynacord

  Aktywne modele ZLX G2 są zasilone elektroniką marki Dynacord – siostrzanego brandu Electro-Voice. Ultrawydajne wzmacniacze klasy D o mocy 1000 W są zintegrowane z czterokanałowym mikserem cyfrowym z wysokiej jakości procesorem efektów. Mikser wyposażono w dwa gniazda combo XLR/TRS (w tym jedno z zasilaniem Phantom) oraz wejście Hi-Z, które pozwala na podłączenie instrumentu bezpośrednio, bez konieczności użycia Di-box-a. Na pokładzie znajdują się również profesjonalne narzędzia, takie jak rozbudowane EQ, automatyczne tłumienie sprzężeń, ducking, kompresja oraz presety brzmieniowe dla instrumentów i mikrofonów.  

  Procesor DSP zawiera niespotykaną w tej klasie cenowej funkcję linii opóźniającej do zastosowań eventowych i konferencyjnych. Dostępnych jest pięć presetów brzmieniowych: Music, Live, Speech, Club i FRFR (Full Range, Flat Response). Nowością w ZLX G2 i unikatową cechą w tej klasie produktów jest ustawienie FRFR, które oferuje neutralną charakterystykę częstotliwościową dla użycia z procesorem modelującym i symulatorem kolumny gitarowej. Głośniki aktywne ZLX G2 zawierają również presety podziału pasma dla subwooferów serii ELX200 i EKX. Ponadto filtry górnoprzepustowe dostępne w procesorze DSP pozwalają na kompatybilność z innymi subwooferami. Dodatkowo istnieje możliwość blokady ustawień, dzięki czemu jest pewność, że impreza odbędzie się bez niespodzianek.

 • Inteligentna kontrola i łączność

  Wszystkie funkcje głośnika i miksera ZLX G2 mogą być zdalnie sterowane i monitorowane za pomocą aplikacji Electro-Voice QuickSmart Mobile, dostępnej dla systemów iOS i Android. Aplikacja umożliwia parowanie i grupowanie do sześciu przenośnych głośników Electro-Voice, wyposażonych w Bluetooth, w dowolnej kombinacji. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala bezprzewodowo połączyć dwa głośniki ZLX G2 i odtwarzać muzykę w trybie True Wireless Stereo. Lokalnie konfigurację można przeprowadzić w kilka sekund za pomocą pokrętła i wyświetlacza. Nowy, kolorowy wyświetlacz LCD jest większy i ma wyższą rozdzielczość, oferując wyraźny i przejrzysty widok ustawień systemu. Dzięki ZLX G2 łatwo jest brzmieć dobrze, niezależnie od poziomu zaawansowania użytkownika.

 • Dla DJ-a

  DJ-e skorzystają z podniesionego poziomu SPL, bezprzewodowego sterowania i odtwarzania stereo, automatycznego tłumienia sprzężeń, duckingu i innych możliwości miksera. Całkowicie nowa konstrukcja obudowy głośników ZLX G2 jest idealna na imprezy, gdzie estetyka jest priorytetem.

  Cokolwiek robisz, ZLX G2 jest na to gotowy.

 • Dla muzyka

  Muzycy docenią rozbudowaną korekcję, kompresor i procesor efektów, a także różnorodne wejścia analogowe. Jedno z wejść mikrofonowych wyposażone jest w zasilanie Phantom, co pozwala na wykorzystanie mikrofonów pojemnościowych. Wejście Hi-Z umożliwia podłączenie instrumentu (np. gitary) bezpośrednio do głośnika, bez użycia Di-box-a.

  Cokolwiek robisz, ZLX G2 jest na to gotowy.

 • Dla firmy produkcyjnej

  Firmy rentalowe i eventowe z zadowoleniem przyjmą nowy 8-calowy model w ofercie, który zapewnia akustyczną i estetyczną spójność w mniejszej obudowie, a także takie funkcje DSP jak linia opóźniająca i blokowanie ustawień.

  Cokolwiek robisz, ZLX G2 jest na to gotowy.

 • Elementy montażowe

  Dostępne jest wiele akcesoriów montażowych do stałej instalacji głośników ZLX G2: uchwyt ścienny w kształcie litery U umożliwia montaż modeli 12" i 15" w pionie lub poziomie; uchwyt ścienny z długim ramieniem dla wersji 12" i 15" umożliwia montaż pionowy z regulacją nachylenia; uchwyt ścienny z krótkim ramieniem dla wersji 8" umożliwia montaż pionowy. Dla każdego modelu dostępny jest pokrowiec z płaską górną powierzchnią, ułatwiającą ustawianie jedne na drugim.

 • Obsługa paczek ZLX G2 - tutorial

Dane techniczne produktu
CECHY AUDIO
Moc 1000 W
Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL) 126 dB
Pasmo przenoszenia (-10dB) 50-20000 Hz
Pasmo przenoszenia (-3dB) 58-20000 Hz
Kąt pokrycia w pionie 60°
Kąt pokrycia w poziomie 90°
Częstotliwość podziału pasma 1400 Hz
CECHY TECHNOLOGICZNE
Konfiguracja aktywna
dwudrożna
Przetwornik LF 8"
magnes ferrytowy
WECA2088
Przetwornik HF 1,4"
DECA2516
driver kompresyjny
membrana tytanowa
Procesor DSP Electro-Voice QuickSmartDSP
Wyświetlacz Color LCD
Bluetooth Audio Streaming
True Wireless Stereo
WEJŚCIA/WYJŚCIA
Złącza 2× XLR/TRS combo (stereofoniczne wejście liniowe)
1× 1/4" TRS (wejście Hi-Z)
1× XLR wyjście miksera
Wejścia cyfrowe 1x wejście bezprzewodowe audio Bluetooth
CECHY FIZYCZNE
Kąt nachylenia 55°
Obudowa polipropylenowa
Kolor czarny
Waga 10,64 kg
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 289,9 x 459,6 x 280,5 mm
Akcesoria