Electro-Voice ZLX-8-G2

Numer katalogowy: F.01U.385.530

Pasywna kolumna z przetwornikiem 8"

Opis produktu

Następna generacja najpopularniejszych zestawów głośnikowych świata! ZLX G2 to najlepszy wybór pierwszego profesjonalnego nagłośnienia.

Pasywna dwudrożna kolumna głośnikowa 8" z najmocniejszym zestawem funkcji w swojej klasie!

 • Nowy model 8-calowy!

  Model z wooferem 8-calowym to nowość w ofercie zestawów głośnikowych ZLX. Zapewnia akustyczną i estetyczną spójność w mniejszej obudowie i jest odpowiedzią na potrzeby firm rentalowych i muzyków. Jest też przyjazną opcją dla każdego entuzjasty audio poszukującego wyższej jakości dźwięku do użytku domowego, spotkań, imprez itp. 

 • Doskonała technologia, doskonały dźwięk

  Wyjątkowa jakość dźwięku, która sprawiła, że ZLX stał się najlepszym wyborem zarówno do odtwarzania muzyki, jak i do mowy, jest jeszcze lepsza w ZLX G2. Maksymalny SPL wzrósł do 129 dB (ZLX-15P-G2), a wysokiej jakości komponenty zapewniają niespotykaną dotąd wydajność akustyczną. Woofer niskotonowy i kompresyjny przetwornik wysokotonowy są sprzężone z opatentowanym falowodem SST, obniżając niskie pasmo i zapewniając równomierne pokrycie dźwiękiem w pionie i poziomie – a wszystko to przy bardziej kompaktowej obudowie. Zestawy głośnikowe ZLX G2 są w pełni godne nazwy Electro-Voice.

 • Nowa definicja formy i funkcji

  Obudowa wykonana jest z wytrzymałego polipropylenu, a jej nowa konstrukcja wewnętrzna zapewnia dodatkowe wzmocnienie. Symetryczne boki o kącie 55° pozwalają ustawić głośnik w pozycji monitora, umożliwiając użytkownikom odsłuch, ale jednocześnie ułatwiając dostęp do wzmacniacza i panelu sterowania.

 • Dla DJ-a

  DJ-e skorzystają z podniesionego poziomu SPL, bezprzewodowego sterowania i odtwarzania stereo, automatycznego tłumienia sprzężeń, duckingu i innych możliwości miksera. Całkowicie nowa konstrukcja obudowy głośników ZLX G2 jest idealna na imprezy, gdzie estetyka jest priorytetem.

  Cokolwiek robisz, ZLX G2 jest na to gotowy.

 • Dla muzyka

  Muzycy docenią rozbudowaną korekcję, kompresor i procesor efektów, a także różnorodne wejścia analogowe. Jedno z wejść mikrofonowych wyposażone jest w zasilanie Phantom, co pozwala na wykorzystanie mikrofonów pojemnościowych. Wejście Hi-Z umożliwia podłączenie instrumentu (np. gitary) bezpośrednio do głośnika, bez użycia Di-box-a.

  Cokolwiek robisz, ZLX G2 jest na to gotowy.

 • Dla firmy produkcyjnej

  Firmy rentalowe i eventowe z zadowoleniem przyjmą nowy 8-calowy model w ofercie, który zapewnia akustyczną i estetyczną spójność w mniejszej obudowie, a także takie funkcje DSP jak linia opóźniająca i blokowanie ustawień.

  Cokolwiek robisz, ZLX G2 jest na to gotowy.

 • Elementy montażowe

  Dostępne jest wiele akcesoriów montażowych do stałej instalacji głośników ZLX G2: uchwyt ścienny w kształcie litery U umożliwia montaż modeli 12" i 15" w pionie lub poziomie; uchwyt ścienny z długim ramieniem dla wersji 12" i 15" umożliwia montaż pionowy z regulacją nachylenia; uchwyt ścienny z krótkim ramieniem dla wersji 8" umożliwia montaż pionowy. Dla każdego modelu dostępny jest pokrowiec z płaską górną powierzchnią, ułatwiającą ustawianie jedne na drugim.

 • ZLX G2. Gotowe na Ciebie!

Dane techniczne produktu
CECHY AUDIO
Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL) 124 dB
Pasmo przenoszenia (-10dB) 55-20000 Hz
Kąt pokrycia w pionie 60°
Kąt pokrycia w poziomie 90°
Częstotliwość podziału pasma 2 kHz
Moc nominalna/szczytowa (Full Range) 250/1000 W
CECHY TECHNOLOGICZNE
Konfiguracja dwudrożna
pasywna
Przetwornik LF 8"
magnes ferrytowy
WECA2088
Przetwornik HF 1,4"
DH-1K
driver kompresyjny
membrana tytanowa
WEJŚCIA/WYJŚCIA
Złącza 2 x NL4
CECHY FIZYCZNE
Kąt nachylenia (monitor odsłuchowy) 55°
Obudowa polipropylenowa
Kolor czarny
Waga 10,15 kg
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 289,9 x 459,6 x 280,5 mm
Akcesoria