Electro-Voice EVERSE 12

Numer katalogowy: F.01U.409.014

Akumulatorowy system głośnikowy 12", odporny na warunki atmosferyczne, z dźwiękiem i sterowaniem Bluetooth

Opis produktu

EVERSE 12 jest jedynym akumulatorowym systemem głośnikowym w segmencie pro audio z przetwornikiem 12-calowym. Dostarcza bezprzewodowy dźwięk wysokiej jakości w funkcjonalnej i przenośnej formie.

Znakomita jakość dźwięku, wysoki poziom mocy wyjściowej i szeroki kąt zasięgu EVERSE 12 nie mają sobie równych w porównaniu do wszystkich innych głośników akumulatorowych dostępnych obecnie na rynku. Różnicę można wyraźnie usłyszeć dzięki 12-calowemu wooferowi zamontowanemu w obudowie z opatentowanym przez EV portem SST (Signal Synchronized Transcuders) oraz wysokiej mocy przetwornikowi ciśnieniowemu umieszczonemu na specjalnie zaprojektowanym falowodzie o stałej kierunkowości. Niezawodność systemu została zweryfikowana w morderczych testach muzycznych i wytrzymałościowych.

 • GŁOŚNIEJ, NIŻEJ, DŁUŻEJ

  Większa moc, głębszy bas, dłuższa praca (w porównaniu do EVERSE 8). EVERSE 12 osiąga maksymalny SPL 126 dB i gra od 45 Hz, natomiast jego akumulator zapewnia ponad 12 godzin pracy przy uśrednionym SPL wynoszącym 100 dB z typowym materiałem dźwiękowym lub ponad 6 godzin przy maksymalnym poziomie wyjściowym przed aktywacją limitera.

 • NIEWYCZERPANY

  Sięgnij po jakość dźwięku Electro-Voice i prawdziwą niezawodność w formacie zasilanym akumulatorowo, który znakomicie sprawdza się podczas różnego typu imprez w pomieszczeniach i na zewnątrz. Doświadcz prawdziwego profesjonalnego dźwięku, który możesz zabrać ze sobą wszędzie. Z czasem pracy 12 godzin EVERSE 12 może zapewnić dźwięk twojej publiczności w każdym miejscu – w pomieszczeniach i w plenerze.

 • PRAWDZIWA WYDAJNOŚĆ PRO AUDIO

  Wśród rozwiązań klasy premium znajdziesz przetwornik ciśnieniowy z tytanową kopułką, nawet 12 godzin pracy, strumieniowanie w trybie true stereo, zasilanie dla urządzeń mobilnych i dla mikrofonu bezprzewodowego oraz wiele innych. Znakomity dźwięk, który może towarzyszyć ci w każdym miejscu.

 • KOMPAKTOWY I LEKKI

  Każdy szczegół konstrukcyjny EVERSE 12 został zaprojektowany dla maksymalnej trwałości w realnych warunkach pracy, z których znane są wszystkie produkty EV. Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt w połączeniu z wyjątkowo lekką i przemyślaną konstrukcją sprawiają, że transport i montaż EVERSE 12 jest niezwykle łatwy i wygodny. Głośnik można włożyć do opcjonalnej torby transportowej i ruszyć na koncert. To kompletny system pro-audio, który można wszędzie zabrać ze sobą.

 • ROZSZERZONA FUNKCJONALNOŚĆ

  Zintegrowany port 12 V DC zapewnia wygodne zasilanie mikrofonu bezprzewodowego z akumulatora EVERSE. Można przymocować opcjonalną półkę na górze obudowy EVERSE 12, która pozwala na bezpieczne umieszczenie odbiornika bezprzewodowego. Dostępny jest też port ładowania dla urządzeń mobilnych, gdy zachodzi potrzeba ich zasilania podczas strumieniowania dźwięku. Głośnik można umieścić na trójnogu, by zwiększyć zasięg, położyć na dłuższym boku jako monitor sceniczny lub pochylić w tył (kick-back). W przypadku konfiguracji stereo, EVERSE 12 jest wyposażony w bezprzewodowe strumieniowanie w trybie true stereo za pośrednictwem Bluetooth.

 • BEZPRZEWODOWE STEROWANIE I MONITOROWANIE

  Do ustawienia parametrów dźwięku, efektów oraz funkcji miksowania można użyć bezpłatnej aplikacji EV QuickSmart Mobile zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że kształtowanie dźwięku w danej przestrzeni jest niezwykle łatwe i można w pełni skupić się na występie.

 • MOC ZAPEWNIANA PRZEZ DYNACORD

  EVERSE 12 jest napędzany przez wysokiej sprawności wzmacniacz klasy D oraz procesor DSP, które zostały opracowane we współpracy ze światowej klasy zespołem inżynierów elektroniki dźwięku z firmy Dynacord. Wśród wielu profesjonalnych rozwiązań można wymienić wbudowany czterokanałowy cyfrowy mikser z efektami o studyjnej jakości i zaawansowanym przetwarzaniem sygnału, zasilanie Phantom 48 V, a także redukcja sprzężeń zwrotnych oraz inteligentne tłumienie dźwięku. Zaś konfiguracja jest prosta dzięki przyjaznemu interfejsowi QuickSmart DSP.

 • Wideo

Dane techniczne produktu
CECHY AUDIO
Moc 400 W (szczytowa)
Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL) 126 dB
Pasmo przenoszenia (-10dB) 45-20000 Hz
Pasmo przenoszenia (-3dB) 55-20000 Hz
Kąt pokrycia w pionie 60°
Kąt pokrycia w poziomie 100°
Częstotliwość podziału pasma 2 kHz
CECHY TECHNOLOGICZNE
Typ kolumny aktywna
dwudrożna
Przetwornik LF 12"
magnes ferrytowy
Przetwornik HF 1"
driver kompresyjny
magnes ferrytowy
membrana tytanowa
Procesor DSP Electro-Voice QuickSmartDSP
Zdalne sterowanie i monitorowanie przez aplikację Electro-Voice QuickSmart Mobile
Pobór mocy 1,2-0,6 A
100-240 V AC
50-60 Hz
WEJŚCIA/WYJŚCIA
Złącza 1× wejście 3,5 mm stereo
1x TRS footswitch
1x wyjście ładowania USB
1x wyjście zasilania 12 V DC
2× XLR/TRS combo (stereofoniczne wejście liniowe)
1× XLR wyjście miksera
Wejścia cyfrowe 1x wejście bezprzewodowe audio Bluetooth
AKUMULATOR
Pojemność baterii 86,4 Wh
Czas pracy baterii > 12 h (przy średnim poziomie SPL 100 dB)
> 6 h (przy maksymalnym obciążeniu)
Czas ładowania baterii 4 h
CECHY FIZYCZNE
Konstrukcja Do zamontowania na statywie
Kick-back
Monitor
Obudowa polipropylenowa
Możliwość rozbudowy TAK
Grill lakierowany proszkowo
stalowy
Kolor czarny
Waga 14,16 kg
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 345 × 597 × 347 mm
Akcesoria
Do pobrania