ELX200-10

Numer katalogowy: F.01U.326.055
Pasywna kolumna głośnikowa 10”
Opis produktu
 • System o mocy 1200 W (w szczycie) i poziomie ciśnienia akustycznego SPL 127 dB w szczycie, którego niezawodność została zweryfikowana ponad 500 godzinami niezwykle ciężkich testów działania oraz wytrzymałościowych, które czterokrotnie przekraczały standardy branżowe.
 • 1,4-calowy tytanowy przetwornik ciśnieniowych (wylot 1 cala) zapewniający transparentną charakterystykę w paśmie wysokich częstotliwości.
 • Wysokiej mocy woofer EVS-10M zaprojektowany z wyśrubowanymi parametrami w celu zapewnienia wyjątkowej wytrzymałości i niespotykanej reprodukcji niskich częstotliwości.
 • Opatentowany przez Electro-Voice falowód SST (Signal Synchronized Transducer) zapewnia precyzyjny i spójny obszar pokrycia dźwiękiem, minimalne zniekształcenia oraz maksymalizację właściwości akustycznych.
 • Profesjonalnej jakości podzespoły: trzy nagwintowane punkty montażowe M10 pozwalające na użycie śrub oczkowych, zintegrowane gniazdo statywu oraz sprawdzone w praktyce rozwiązanie ZLX z trzema uchwytami, co znacznie ułatwia ich podnoszenie.
 • Bezprzewodowa kontrola oraz monitoring za pośrednictwem nowej aplikacji* Bluetooth® QuickSmart Mobile.
 • Doskonałe do użycia w aplikacjach mobilnych i stacjonarnych.
 • Wydajność wagi ciężkiej w opakowaniu wagi lekkiej.
 • QuickSmart DSP oferuje najlepsze w swojej klasie przetwarzanie sygnału z interfejsem użytkownika w postaci jednego pokrętła, które jest unikalne dla produktów EV oraz wyświetlacza LCD.
 • Opatentowany przez Electro-Voice falowód SST (Signal Synchronized Transducer) cechuje się bardziej kompaktowymi wymiarami przy zapewnieniu lepszych właściwości akustycznych.
 • ELX200 – ROBIĄ WIĘCEJ, WAŻĄ MNIEJ.

  Seria ELX została zaprojektowana w celu dostarczenia niespotykanej kombinacji jakości dźwięku, mobilności oraz wytrzymałości w grupie sprzętu o tym poziomie cenowym. Zupełnie nowe i specjalnie opracowane podzespoły – testowane w stopniu znacznie przekraczającym normy branżowe – sprawiają, że kolumny ELX200 są niezwykle wytrzymałym koniem roboczym, zdolnym do sprostania najcięższej pracy każdego dnia i ich użycia w profesjonalnych aplikacjach, z możliwościami znacznie przekraczającymi możliwości produktów konkurencyjnych w tej kategorii cenowej.

  Wszystkie komponenty oraz aspekty konstrukcyjne – akustyczne, elektryczne i mechaniczne, każdego modelu z serii ELX200 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do siebie i współgrały ze sobą w doskonały sposób. Pełnopasmowe modele ELX200 posiadają niskoprofilową formę z obudowami zrobionymi z wytrzymałego materiału kompozytowego w celu optymalnego zbalansowania masy, integralności strukturalnej oraz łatwości użytkowania. Specjalnie opracowane rozwiązania, które sprawiły, że inni członkowie rodziny mobilnych kolumn głośnikowych EV stali się pierwszym wyborem ze względu na najlepsze w swojej klasie właściwości, są obecne również w tej serii, a do najważniejszych należy koncepcja falowodu Signal Synchronized Transducers (SST).

  Wiodąca w branży jakość EV oraz procedury testowe zapewniają niezwykle wydajną konstrukcję przetwornika i budzące respekt dane techniczne. Użyte podzespoły pozwoliły uzyskać precyzyjną, liniową charakterystykę przy najwyższych poziomach wyjściowych systemu. Wyjaśnienie: głośno i czysto cały czas, aż do granic możliwości. Wszystko połączone w jednej z najmocniejszych kompozytowych kolumn głośnikowych, jakie kiedykolwiek zostały zbudowane przez EV. Model ELX200 staje się nowym punktem odniesienia pod względem wytrzymałości – zarówno pod względem akustycznym, jak również mechanicznym. Jego wizytówka to maksymalna wydajność połączona z maksymalną wytrzymałością.

  Dane techniczne produktu
  Częstotliwość podziału zwrotnicy wewnętrznej 2000
  Grill stalowy (18 GA), lakierowany proszkowo
  Impedancja 8
  Kąt pokrycia w pionie 60°
  Kąt pokrycia w poziomie 90°
  Kolor czarny
  Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL) 127 dB
  90dB
  Moc nominalna/szczytowa (Full Range) 300/1200 W
  Możliwość podwieszenia Tak, (3) M10
  Obudowa polipropynelowa
  Pasmo przenoszenia (-10dB) 49 - 22000 Hz
  Przetwornik HF DH-1C (1")
  Przetwornik LF EVS-10M (10")
  Typ szerokopasmowa
  Waga 13.4kg
  Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 531mm x 330mm x 319mm
  Zakres częstotliwości (-3dB) 65 - 20000 Hz
  Złącza 2 x NL4
  Do pobrania