Electro-Voice RE3-BPT-6M

Nadajnik bodypack - zakres częstotliwości 653-663 MHz
Opis produktu

Nadajnik bodypack

  • Wytrzymała metalowa obudowa
  • Funkcja synchronizacji usprawniająca ustawienie częstotliwości
  • Możliwość wyboru niskiej lub wysokiej mocy wyjściowej (zależnie od pasma)
  • Szerokość pasma strojenia do 36 MHz (zależnie od pasma)
  • Unikatowy zamek i blokada magnetyczna ułatwiające dostęp do baterii

RE3-BPT jest małym, lekkim, ale równocześnie bardzo wytrzymałym nadajnikiem UHF typu bodypack. Jest on łatwy w noszeniu i ukryciu, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla szerokiej gamy profesjonalnych prezentacji oraz występów. Od prezentacji w formie stojącej, przez występy teatralne oraz muzyczne, a na niezwykle energetycznych pokazach i ćwiczeniach fitness i sportowych kończąc, ten elegancki i wytrzymały nadajnik zapewnia wysoki komfort jego noszenia, a także pozwala na współpracę z szeroką gamą urządzeń wejściowych.

Korpus wykonany w całości z metalu jest bardzo solidny i wytrzymały, a układ elektroniczny nadajnika jest zasilany dwiema bateriami alkalicznymi AA lub akumulatorkami NiMH.

Ultrasoniczna funkcja synchronizacji pracy sprawia, że konfiguracja systemu jest bardzo prosta. Dzięki niej następuje szybkie zsynchronizowanie częstotliwości transmisji nadajnika z ustawioną częstotliwością pracy odbiornika, a także przesłanie innych niezbędnych danych.

Przełączalna moc wyjściowa (zależnie od pasma) pomaga w pokonywaniu wyzwań w przypadku długich i krótkich zakresów transmisji.

Pasmo strojenia zapewnia bogatą paletę opcji dostrajania częstotliwości, istotnie przyczyniając się do unikania różnych źródeł potencjalnych zakłóceń.

Unikatowy przesuwany zamek magnetyczny oraz mechanizm blokady zapewniają bezpieczne zamknięcie pokrywy komory baterii, a równocześnie pozwalają na bezproblemowy dostęp do baterii.

Obecność zewnętrznych styków ładowania pozwala na wygodne użycie opcjonalnej stacji ładowania BC2 i ładowanie użytych akumulatorków NiMH równocześnie w dwóch nadajnikach bodypack, bez konieczności wyjmowania z nich akumulatorków.

Szczegóły dotyczące zakresów:

Nazwa zakresu 5L 5H 6M 
Zakres częstotliwości (MHz) 488-524 560-596 653-663
Zakres przestrajania 36 MHz 36 MHz 10 MHz
Liczba częstotliwości do wyboru 1440 1440 400
Moc promieniowania (mW) 10/50 10/50 10/20
Dane techniczne produktu
CECHY TECHNOLOGICZNE
Zasilanie 2x baterie alkaliczne lub akumulatorki AA
CECHY FIZYCZNE
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 81,5 x 64,5 x 25 mm
Waga 0,174 kg
Warianty produktu