Dynacord V600:2

Numer katalogowy: F.01U.410.738

2-kanałowy wzmacniacz mocy dla małych i średnich instalacji komercyjnych

Opis produktu
 • Wszechstronny, lekki wzmacniacz 2-kanałowy formatu half-rack przeznaczony do odtwarzania muzyki w tle i komunikatów w małych i średnich instalacjach komercyjnych.
 • Unikatowe technologie Dynacord zapewniają niskie zużycie energii i elastyczny przydział mocy do obciążenia, a co za tym idzie, niższe koszty użytkowania. 

Z całkowitą mocą wyjściową 600 W, ten kompaktowy dwukanałowy wzmacniacz jest nie tylko dostosowany do muzyki w tle i ogłoszeń, ale także doskonale sprawdza się tam, gdzie wymagane są wyższe poziomy SPL w małych i średnich instalacjach stałych. To model zaprojektowany do użycia w placówkach edukacyjnych, obiektach hotelarskich, centrach handlowych i kościołach. Zwiększając wszechstronność instalacji, integratorzy mogą łączyć i dopasowywać różne modele serii V, aby precyzyjnie spełnić specyficzne wymagania projektu. V600:2 łączy w sobie te same najlepsze w swojej klasie funkcje, co czterokanałowy model V600:4, zapewniając optymalną elastyczność instalacji, doskonałą wydajność energetyczną i zaawansowaną niezawodność.

Dzięki zaawansowanym technologiom Dynacord, w tym powerTANK, Variable Load Drive (VLD), ecoRAIL i dualCOOL, V600:2 oferuje elastyczne wykorzystanie mocy, zmniejszone zużycie energii i cichą, nieprzerwaną pracę. Dołączone elementy montażowe ułatwiają instalację w racku, a także dyskretną instalację w dowolnym miejscu, na przykład pod ladą. Dwa wzmacniacze zamontowane obok siebie zajmują przestrzeń 1U, efektywnie wykorzystując miejsce i podwajając liczbę kanałów i moc wyjściową.

 • powerTANK

  powerTANK to rezerwuar dostępnej mocy wzmacniacza 600 W, która jest elastycznie przydzielana na 2 kanały wzmacniacza, z maksymalną mocą 300 W dla jednego kanału. Nie ma konieczności konfigurowania powerTANK, ponieważ automatycznie adaptuje się on do wymagań każdej strefy lub wyjścia, bez potrzeby dodatkowych ręcznych ustawień.

 • Variable Load Drive

  Variable Load Drive (VLD) zapewnia, że pojemność powerTANK jest efektywnie wykorzystywana, zapewniając stałą moc dla każdego kanału przy dowolnej impedancji.

 • dualCOOL

  Konstrukcja termiczna dualCOOL zapewnia możliwość cichej pracy wzmacniacza o chłodzeniu konwekcyjnym. Dodatkowo wzmacniacz jest wyposażony w inteligentny system zarządzania wentylatorem, który pozwala zapewnić maksymalną wydajność i niezawodność pracy, nawet w warunkach ekstremalnie wysokiej temperatury. Funkcja dualCOOL gwarantuje, że wzmacniacz będzie działał zgodnie ze swoją pełną specyfikacją do temperatury 45°C.

 • ecoRAIL

  Opatentowana technologia, która istotnie zmniejsza zużycie energii przy codziennym użytkowaniu. Włączenie ecoRAIL przez cały czas zapewnia wzmocnienie dźwięku odpowiednie dla muzyki tła w większości zastosowań. Dzięki zmianie koloru wskaźnika zasilania na niebieski użytkownik widzi oszczędności w czasie rzeczywistym. Funkcja ecoRAIL nie musi być włączana ani konfigurowana przez użytkownika.

 • Zabezpieczenia

  Wzmacniacz jest wyposażony w zaawansowany zasilacz sieciowy PFC oraz funkcje zabezpieczeń, które są stosowane w profesjonalnych końcówkach mocy mocy klasy premium. Dzięki temu wzmacniacz jest przygotowany na sytuacje mogące powodować jego całkowite wyłączenie i będzie cały czas działać najlepiej jak potrafi, niezależnie od warunków.

Dane techniczne produktu
CECHY AUDIO
Moc 2x 300 W
600 W
CECHY TECHNOLOGICZNE
Liczba kanałów 2
Tryby pracy 100 V
4 Ω
70 V
8 Ω