Zwrot kasy! Electro-Voice zwraca do 60 € za zakup zestawów głośnikowych ZLX

1 maja 2019
Rusza kolejna promocja Zwrot Kasy od Electro-Voice. Od 1 maja do 30 czerwca możesz odebrać do 60 euro za zakup najpopularniejszych profesjonalnych zestawów głośnikowych świata: Electro-Voice ZLX!

To nie pierwsza tego typu akcja, ale pierwszy raz dotyczy zestawów głośnikowych ZLX. Teraz za zakup tych najpopularniejszych na świecie paczek pro audio otrzymasz zwrot do 60 Euro! Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promo-ev.com. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje kolumn ZLX: pasywne, aktywne i wyposażone w Bluetooth. Takie akcje lubi każdy!

Aby wziąć udział w promocji, kup min. jedną parę zestawów głośnikowych ZLX u jednego z partnerów handlowych Audio Plus. Następnie wejdź na stronę promo-ev.com, podaj kod umieszczony na ulotce dołączonej do produktu i prześlij skan dowodu zakupu. Możesz to zrobić do dwóch miesięcy po zakończeniu trwania promocji, czyli aż do 31 sierpnia 2019. Zwrot pieniędzy otrzymasz przelewem na podane konto bankowe.

Listę partnerów handlowych, szczegółowe warunki promocji oraz informacje na temat produktów znajdziesz na stronie akcji: audioplus.pl/zwrotkasy

ZLX to rodzina solidnych paczek aktywnych i pasywnych do wszechstronnego zastosowania. Dostępne są modele z 12- i 15-calowym przetwornikiem wysokotonowym w wersji aktywnej oraz pasywnej, a także, od niedawna, z komunikacją Bluetooth. Łącznie w serii ZLX znajduje się sześć szerokopasmowych modeli, wszystkie biorą udział w promocji Zwrot Kasy.

Szczegóły na temat serii ZLX znajdziesz na stronie audioplus.pl/zlx