Sale koncertowe - nagłośnienie do sal koncertowych

Koncerty na żywo – zarówno symfoniczne, jak i rozrywkowe – wymagają odpowiedniego nagłośnienia, dzięki któremu wszyscy uczestnicy koncertu będą doskonale słyszeli muzykę ze sceny. A ponieważ sceny i audytoria są różne, przygotowaliśmy w Audio Plus profesjonalne nagłośnienie do sal koncertowych przystosowane do różnych potrzeb. Dysponujemy doświadczonym zespołem projektowym, który jest w stanie dopasować profesjonalne nagłośnienie sali koncertowej niezależnie od jej wielkości czy budżetu iwestora.

Profesjonalne nagłośnienie musi spełniać szereg warunków, aby można było uznać je za wystarczające do obsługi koncertów. Wszystkie nasze propozycje kwalifikują się do tych zadań, dlatego warto zapoznać się z pełną ofertą. Znajdziesz w niej m.in. najwyższej klasy systemy liniowe, dyskretne nagłośnienie kolinearne czy najnowocześniejsze na świecie, immersyjne systemy do sal koncertowych w technologii L-ISA.

Oferujemy także przenośne systemy przeznaczone do mniejszych sal koncertowych. Nagłośnienie takie składa się z niezbędnych elementów do stworzenia odpowiedniej przestrzeni dźwiękowej. Oferujemy rozwiązania wysokiej klasy dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu i stosowaniu komponentów najwyższej jakości. Projektowane i instalowane przez nas systemy nagłośnieniowe grają w prestiżowych salach koncertowych w całej Polsce.

Nagłośnienie do sal koncertowych dla wymagających

Warto podkreślić, że oprócz klasycznej, czarnej kolorystyki urządzeń oferujemy nagłośnienie do sal koncertowych w kolorze białym, a nawet dowolnie wybranym kolorze z palety RAL, dzięki czemu możesz wybrać wersję najlepiej pasującą do pomieszczenia. Oczywiście nie wpływa to na cechy posiadane przez nagłośnienie do sal koncertowych, ale pozwala na estetyczne dopasowanie nagłośnienia do aranżacji.

Profesjonalne nagłośnienie do sal koncertowych to także źródła liniowe średniego i dalekiego zasięgu. Dzięki nim zapewnisz doskonałe wrażenia dźwiękowe dla publiczności liczącej sobie nawet kilka tysięcy osób. Takie nagłośnienie sal koncertowych sprawdzi się na większych przestrzeniach.

Aby dowiedzieć się więcej na temat profesjonalnego nagłośnienia do sal koncertowych w Audio Plus, skontaktuj się z naszym doradcą

Znaleziono 46 produktów.
Pasywna kolumna drewniana 12"
Pasywna kolumna drewniana 15"
Subwoofer pasywny 15"
Subwoofer pasywny 18"
Aktywna kolumna drewniana 12"
Subwoofer aktywny 18"