Sale konferencyjne - Nagłośnienie do sal konferencyjnych

Na nagłośnienie do sal konferencyjnych składają się mikrofony oraz sprzęt przetwarzający i emitujący dźwięk, czyli procesory, wzmacniacze i głośniki. Jednak to nie wszystko, co może przydać się w takim miejscu, zwłaszcza jeśli ma ono dużą powierzchnię. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy wszystko, co tylko może być potrzebne do tego, aby stworzyć efektywne nagłośnienie do sali konferencyjnej.

Nasz oferta obejmuje takie urządzenia, jak mikrofony na gęsiej szyjce i pulpitowe, bazy bezprzewodowe z wbudowanymi mikrofonami, matryce miksujące, wzmacniacze instalacyjne subwoofery, które pozwolą stworzyć odpowiednie nagłośnienie do sal konferencyjnych o największych powierzchniach.

Nagłośnienie do sal konferencyjnych – liczy się styl i jakość wykonania

Wszystkie proponowane przez nas urządzenia cechuje najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie w nich innowacyjnych technologicznie i praktycznych rozwiązań, jak kardioidalna charakterystyka kierunkowości, szerokie pasmo przenoszenia (sięgające nawet 20-20000 Hz), wykorzystanie zaawansowanych procesorów DSP, zapewniających doskonałą jakość dźwięku i zakres dynamiki czy wbudowane nadajniki bezprzewodowe. Dzięki tak szerokiemu wyborowi można zaprojektować optymalne nagłośnienie do sal konferencyjnych perfekcyjne dopasowane do warunków.

Jeśli chodzi o głośniki i subwoofery, mamy modele przeznaczone zarówno do postawienia, jak i montażu w ścianach oraz sufitach. Pozwala to na umieszczenie ich w najbardziej ergonomicznych miejscach i uniknięcie efektu zbytniego „zagracenia” sali konferencyjnej. Ponieważ najważniejszą cechą nagłośnienia sali konferencyjnej jest zrozumiałość mowy, wszystkie oferowane przez nas urządzenia są zaprojektowane pod tym kątem. Warto dodać, że w przypadku subwooferów mają one obudowy typu „bass-reflex” z portami wentylacyjnymi wykonanymi w opatentowanej technologii. To bardzo pozytywnie wpływa na całe nagłośnienie do sal konferencyjnych, emitując nawet najniższe dźwięki bez buczenia czy utraty czytelności.

Znajdujący się w ofercie Audio Plus sprzęt to produkty wysokiej klasy. Za ich pomocą stworzysz nagłośnienie do sali konferencyjnej, które będzie służyć przez lata. Czy to sala szkoleniowa w biurowcu, centrum konferencyjnym czy stoisko na targach – nikt nie będzie zawiedziony jakością dźwięku, a wszelkie wypowiedzi będą doskonale słyszalne. Aby dowiedzieć się więcej na temat nagłośnienia do sal konferencyjnych w Audio Plus, skontaktuj się z naszym doradcą

Znaleziono 23 produkty.
NOWOŚĆ
Douszny odbiornik bezprzewodowy o zwiększonym zasięgu
NOWOŚĆ

Nadajnik stacjonarny systemu Roger

Ultrakompaktowy instalacyjny subwoofer 10” SB10i L-Acoustics NOWOŚĆ

Ultrakompaktowy instalacyjny subwoofer 10”

SB6i L-Acoustics Ultrapłytki subwoofer 2× 6,5" NOWOŚĆ

Ultrapłytki subwoofer 2× 6,5"

L-Acoustics Soka Ultrapłytkie źródło kolinearne do dyskretnych instalacji NOWOŚĆ

Ultrapłytkie źródło kolinearne do dyskretnych instalacji

POLECANE

Matryca miksująca

POLECANE
Douszny odbiornik bezprzewodowy
POLECANE
Wzmacniacz zasięgu bezprzewodowego
Baza mikrofonowa z wbudowanym mikrofonem stołowym
Baza mikrofonowa z nadajnikiem bezprzewodowym
Baza mikrofonowa z nadajnikiem bezprzewodowym
Baza mikrofonowa z nadajnikiem bezprzewodowym
Baza mikrofonowa z nadajnikiem bezprzewodowym
Mikrofon na gęsiej szyjce
Mikrofon na gęsiej szyjce
Mikrofon na gęsiej szyjce
Mikrofon na gęsiej szyjce
Mikrofon na gęsiej szyjce
Mikrofon na gęsiej szyjce
Mikrofon na gęsiej szyjce

Opcjonalny sterownik dotykowy do matrycy MXE5