UWAGA NA PODRÓBKI!

15 lutego 2019

Jeśli nie jesteś pewien co kupujesz, zwróć się do nas o pomoc!

W związku z pojawieniem się w Internecie podrobionych produktów dystrybuowanych przez nas marek, zarząd spółki Audio Plus wydał ostrzeżenie, które cytujemy w całości poniżej (możesz je także pobrać z tej strony). W trosce o dobro Klientów informujemy o nielegalnym procederze, a także doradzamy jak się przed nim uchronić.

Ostrzegamy przed nieoryginalnymi produktami, ale także oferujemy pomoc przy zakupie. Jeśli nie jesteś pewien, co kupujesz, zgłoś się do nas! Pomożemy ustalić, czy produkt jest oryginalny, niezależnie od tego, czy został wprowadzony na rynek przez Audio Plus, czy nie. Robimy to ze względu na Wasze dobro – naszych klientów.

Przypominamy, że sprzedaż podrobionych produktów (bezprawne kopiowanie logotypów, nazw handlowych i wzorów produktów) jest przestępstwem! Produkty te nie spełniają restrykcyjnych wymogów jakości, które są stosowane przez producentów naszych marek. Każde tego typu działanie spotka się ze zdecydowaną reakcją Audio Plus, włącznie z podjęciem kroków prawnych.

OSTRZEŻENIE WS. PODROBIONYCH PRODUKTÓW MAREK DYSTRYBUOWANYCH PRZEZ AUDIO PLUS

Spółka Audio Plus informuje z przykrością, że na rynku polskim pojawiły się nieoryginalne produkty marek dystrybuowanych przez Spółkę. Spotkaliśmy się z bezprawnym kopiowaniem logotypów, nazw handlowych i wzorów produktów na produktach nie spełniających restrykcyjnych wymogów jakości, które są stosowane przez producentów naszych marek. W ogłoszeniach o sprzedaży takich produktów używane są określenia „klon” lub „jak oryginał”. Pojawiły się również oryginalne z zewnątrz produkty, takie jak zestawy głośnikowe, lecz wyposażone w nieoryginalne i nie spełniające wymogów jakości zamienniki (np. przetworniki lub zwrotnice). Wszystkie tego typu działania są przestępstwem, godzą w interesy spółki Audio Plus, a przede wszystkim wprowadzają w błąd klientów. W związku z tym spotykają się ze zdecydowaną reakcją spółki Audio Plus, a także producentów. Przeciwko osobom, które wprowadzają na rynek nieoryginalne produkty, podejmowane są kroki prawne i będą one podejmowane w każdej tego typu napotkanej sytuacji.

W przypadku osób planujących zakup produktu marek L-Acoustics, Electro-Voice, Dynacord, RTS, Biamp, Yamaha CA, Wisycom lub innych z dystrybucji Audio Plus, spółka oferuje pomoc przy identyfikacji produktów, nawet jeśli nie zostały one dostarczone przez Audio Plus. Spółka robi to ze względu na dobro klientów i potencjalnych klientów, a także na dobro dystrybuowanych marek. W przypadku niepewności co do znalezionego produktu, klienci proszeni są o skontaktowanie się z działem handlowym Audio Plus. Dane kontaktowe znajdują się na końcu niniejszego dokumentu.

Dbamy o jakość. Przestrzegamy prawa. Walczymy z podróbkami.

Podpisano:

Krzysztof Sokół, Prezes Zarządu Audio Plus

Bartłomiej Pałka, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Biznesu Audio Plus