Zaxcom OASIS

Oasis jest funkcjonalnym panelem miksowania, wyposażonym w 8 zmotoryzowanych i czułych na dotyk tłumików, które są dostępne w 3 aktywnych bankach.

Opis produktu

Oasis jest funkcjonalnym panelem miksowania, wyposażonym w 8 zmotoryzowanych i czułych na dotyk tłumików, które są dostępne w 3 aktywnych bankach. Łącznie do dyspozycji jest aż 40 przypisywalnych kanałów z tłumikami. Dodatkowo dostępne są też sprzętowe trymery, elementy sterowania transportem, dedykowane klawisze PFL, możliwość kontroli routingu sygnałów i znacznie więcej. Oasis współpracuje z recorderem Nova.

Właściwości Oasis:

  • W pełni funkcjonalny ekran dotykowy oraz / lub interfejs komputera
  • Bezpośrednia regulacja wzmocnienia ZaxNet dla Digital Recording Wireless
  • W pełni funkcjonalny kontroler odtwarzania dla równoczesnego odtwarzania dźwięku podczas pracy rejestratora
  • Bezpośredni interfejs dla odbiornika bezprzewodowego Zaxcom RX-12
  • Niezwykle niski pobór prądu wynoszący 2,4 wata (200 mA @ 12 woltów)
  • Bezpośredni dostęp do wszystkich kontrolerów miksowania Nomad
  • Natychmiastowy dostęp i edycja metadanych za pośrednictwem ekranu dotykowego lub klawiatury
  • Interfejs Wi-Fi MovieSlate® pozwalający na bezpośrednie udostępnianie metadanych
  • Rejestrator transkrypcji MP3 z zapisem kodu czasowego oraz metadanych bezpośrednio na karcie microSD w celu natychmiastowego przekazania materiałów klientowi
  • Bezpośredni transfer pliku MP3 z Nomad Touch za pośrednictwem połączenia Wi-Fi, poczty e-mail lub FTP.

UWAGA! W przypadku użycia interfejsu ekranu dotykowego (lub zwykłego komputera), będzie potrzebne rozwiązanie umożliwiające uruchomienie interfejsu graficznego oprogramowania. Aktualnie może to być tablet lub komputer z systemem Windows. Wkrótce Oasis będzie kompatybilny z iOS – wówczas ta informacja zostanie usunięta. Obecnie wymagane jest użycie urządzenia z Windows 8 lub 10 z ekranem o minimalnej przekątnej wynoszącej 12 cali. Wybierając komputer należy upewnić się, że ekran ma co najmniej 12 cali i posiada wewnętrzną baterię zapasową – nigdy nie wiadomo, kiedy twój wózek sprzętowy straci zasilanie! Dla celów informacyjnych zamieściliśmy kilka zaleceń w sekcji wsparcia na tej stronie.

Mówiąc o zasilaniu, należy mieć pewność, że komputer jest kompatybilny z naszym wózkiem – wiele komputerów działa tylko przy napięciu 16 do 19 woltów, a nasz wózek prawdopodobnie będzie działał przy napięciu 12 woltów. Tak więc będziemy potrzebować falownika do zasilania komputera prądem przemiennym (AC).