Zaxcom ZFR400

Najmniejszy i najlżejszy na rynku rejestrator bodypack z kodem czasowym

Opis produktu

ZFR to najmniejszy i najlżejszy na rynku rejestrator bodypack z kodem czasowym, który posiada ergonomicznie zaokrąglone krawędzie. Waży on z baterią jedynie 62 gramy.

Bez ograniczeń

Do stworzenia nieograniczonego wirtualnego systemu rejestratora wielościeżkowego z pełnym sterowaniem ZaxNet można użyć dowolnej liczby rejestratorów ZFR oraz nadajników Zaxcom Digital Recording Wireless.

Zimny jak lód

ZFR400 nie nagrzewa się dzięki połączeniu nylonowej kompozytowej obudowy oraz wyjątkowej wydajności energetycznej. Wymiana ciepła praktycznie nie istnieje.

Rozwiązania NeverClip™ oraz zdalne sterowanie ZaxNet to zaledwie początek. ZRF400 może być użyty jako samodzielny rejestrator lub też jako część opatentowanego przez Zaxcom wirtualnego wielościeżkowego systemu rejestracji. W ostatnich latach rejestratory Zaxcom ZFR zostały użyte już w niezliczonych produkcjach, nagrywając dźwięk bezpośrednio w jednostkach bodypack, zamiast używania mikrofonów bezprzewodowych i rejestratorów wielościeżkowych. To wybawienie, gdy transmisja radiowa nie wchodzi w grę.

Nową funkcją ZFR400 jest bezpośrednie przesyłanie dźwięku i kodu czasowego złączem LEMO zarówno niezależnie, jak też równocześnie z sygnałem z wejścia mikrofonu.

ZFR400 jest bardzo mały i trwały. Jego obudowa z zaokrąglanymi krawędziami jest zrobiona z polimeru nylonu o wysokiej wytrzymałości i odporności na uderzenia, a także obrabianego metalu i gumowych uszczelek. ZFR400 nie nagrzewa się dzięki połączeniu nylonowej kompozytowej obudowy oraz wyjątkowej wydajności energetycznej. Wymiana ciepła praktycznie nie istnieje.

ZFR400 współpracuje z ZaxNet - siecią transmisji radiowej Zaxcom 2,4 GHz, za pośrednictwem której są przesyłane komendy zdalnego sterowania, kody czasowe oraz dźwięk IFB. Korzystając z ZaxNet można zdalne zmieniać ustawienia nadajnika, takie jak jego czułość czy też sterować pracą kontrolerów transportu. ZFR400 za pośrednictwem ZaxNet przesyła również sygnał dźwiękowy Quality Control. Gdy jakaś osoba jest omikrofonowana, możemy użyć funkcji ERX, aby na miejscu dokonać odsłuchu dźwięku z tego mikrofonu.