Zaxcom ZMT3-HM

Cyfrowy nadajnik szerokopasmowy typu plug-in, z wbudowanym zdalnie sterowanym rejestratorem

Opis produktu

Transmisja bezprzewodowa ewoluuje. Zapewnij nieskazitelną jakość dźwięku dzięki lekkiemu wpinanemu w mikrofon nadajnikowi ZMT3-HM, który jest idealnym wyborem w przypadku profesjonalistów pracujących z dźwiękiem.

Zaxcom zrobił kolejny krok w projektowaniu i funkcjonalności oferowanej w obszarze audio.

ZMT3-HM waży zaledwie 88 gramów, a jego obudowa jest zrobiona z polimeru nylonu o wysokiej wytrzymałości i odporności na uderzenia, a także obrabianego metalu. Całość jest bardzo przyjemna w dotyku. Zintegrowana antena jest zupełnie niewidoczna.

Połączenie mikrofonu

ZMT3-HM jest doskonałym uzupełnieniem mikrofonów ręcznych, zwłaszcza podczas zastosowań dziennikarskich ENG oraz mikrofonów wykorzystywanych w terenie. Nadajnik nie jest przewidziany do użycia z tyczkami mikrofonowymi.

Zastosowanie 3-pinowego złącza XLR sprawia, że ten model nadaje się do pracy z bardzo wieloma mikrofonami.

Szyfrowanie dźwięku

ZMT3-HM transmituje dźwięk wykorzystując 100% modulację cyfrową, co pozwala na jego pełne szyfrowanie. Cyfrowe szyfrowanie jest jedynym sposobem, który gwarantuje pełną prywatność podczas transmisji dźwięku. Transmisja cyfrowa zapewnia też znacznie lepszą jakość dźwięku w porównaniu do systemów analogowych.

Wewnętrzne rejestrowanie

Dźwięk może być rejestrowany wewnętrznie na wyjmowanej karcie microSD. Nagrywanie jest dokonywane z wykorzystaniem niezwykle niezawodnego formatu MARF (Mobile Audio Recording Format), dzięki czemu wyeliminowano ryzyko uszkodzenia pliku podczas nagrywania, które jest częste w przypadku wyładowania baterii lub zbyt wczesnego wyjęcia karty.

Lepszy przepływ pracy

ZMT3-HM ma możliwość wyboru napięcia zasilającego Phantom: 12, 24, 32 oraz 48 V. Nadajnik jest dostępny w dwóch zakresach częstotliwości: 512-614 MHz „block .5” lub 596-698 MHz „block .6”.

Funkcje zaawansowane

Dzięki obecności rozwiązania ZaxNet™ można zdalnie zmieniać częstotliwość transmisji, czułość przedwzmacniacza, poziom mocy wyjściowej, a także tryb pracy wbudowanego rejestratora, włączając nagrywanie, odtwarzanie oraz wyłączając go.

ZMT3-HM został wyposażony w modulację Zaxcom High Density (ZHD), która pozwala na zwiększenie liczby dostępnych kanałów do dziesięciu dla każdego 1 MHz szerokości widma.

Akcesoria