Zaxcom TRXCL3

Cyfrowy nadajnik szerokopasmowy z wbudowanym rejestratorem, przystosowany do pracy na kamerze

Opis produktu

Zapewnij nieskazitelną jakość dźwięku dzięki szerokopasmowemu nadajnikowi TRXCL3 przeznaczonemu do współpracy z kamerami i dedykowanemu profesjonalistom zajmującym się dźwiękiem w zastosowaniach filmowych, telewizyjnych lub ENG.

Ten odbiornik ważący 207 gramów posiada przyjemną w dotyku, metalową obudowę odporną na uderzenia. Jasny wyświetlacz OLD zapewnia łatwą nawigację po menu.

Połączenia

TRXCL3 przesyła dźwięk z osadzonym kodem czasowym z kamery do odbiorników QRX200, RX200 lub QRX235 za pośrednictwem sygnału UHF. Inną drogą jest wykorzystanie sygnału ZaxNet 2,4 GHz i połączenie z odbiornikiem ERX3TCD.

Wejście dźwięku TA5 oferuje symetryczny sygnał stereo o poziomie liniowym lub sygnał AES z konwersją częstotliwości próbkowania. Wyjście 3,5 mm przekazuje dźwięk, a złącze BNC zapewnia wejście lub wyjście dla kodu czasowego.

Szyfrowanie dźwięku

TRXCL3 transmituje sygnał ze 100% modulacją cyfrową, a dźwięk jest w pełni szyfrowany w celu zagwarantowania prywatności nagrań.

Wewnętrzne rejestrowanie

Dźwięk może być równocześnie transmitowany oraz wewnętrznie rejestrowany na karcie microSD. Nagrywanie jest dokonywane z wykorzystaniem formatu MARF (Mobile Audio Recording Format), który jest bardzo odporny na uszkodzenia plików często występujące w przypadku zaniku zasilania lub zbyt wczesnego wyjęcia karty.

Lepszy przepływ pracy

TRXCL3 został zaprojektowany w celu ograniczenia intermodulacji, które mogą się pojawić, gdy wiele nadajników znajduje się blisko siebie i przemieszcza względem siebie.

Funkcje zaawansowane

ZaxNet pozwala na przesyłanie i odbieranie kodu czasowego, ścieżki audio oraz komend zdalnego sterowania.

Zakres częstotliwości

Model dostępny w następujących zakresach: 

  • .5 band” (512-614 MHz)
  • .6 band” (596-698 MHz)

Nadajniki Zaxcom Digital Recording Wireless są chronione patentami nr: 7,711,443 oraz 7,929,902