Yamaha CA YVC-330 Speakerphone with SoundCap

Zestaw telekonferencyjny: hub USB z 3 mikrofonami
Opis produktu

YVC-330 Zestaw telekonferencyjny: hub USB z 3 mikrofonami

Zamień swoje biuro, salę konferencyjną lub dowolną inną przestrzeń w wygodne środowisko do zdalnej komunikacji

YVC-330 to zestaw głośnomówiący USB i Bluetooth do otwartych przestrzeni biurowych, małych i średnich sal konferencyjnych, jak również do wykorzystania w domu.

 • Urządzenie typu all in one: mikrofony oraz głośnik w jednej obudowie
 • Profesjonalny układ audio DSP od Yamaha
 • Połączenie USB plug&play dla laptopów
 • Komunikacja Bluetooth/NFC dla telefonów
 • 3 wysokiej jakości mikrofony kierunkowe
 • Technologia śledzenia źródła mowy
 • Możliwość rozbudowy zestawu o kolejną jednostkę
 • Wysoka skuteczność wbudowanego głośnika
 • Współpraca z popularnymi aplikacjami konferencyjnymi

Nowa technologia cyfrowego przetwarzania sygnału SoundCap umożliwia wolną od hałasu otoczenia i wygodną zdalną komunikację w otwartych przestrzeniach biurowych i miejscach publicznych. Wyjątkowa, niezawodna technologia cyfrowego przetwarzania dźwięku od Yamaha:

 • Eliminacja echa akustycznego – automatyczne usuwanie sprzężenia zwrotnego podczas rozmowy (powracający do rozmówców własny głos)
 • Automatyczna detekcja głosu – mikrofon uaktywnia się tylko gdy w bezpośrednim polu jego działania uczestnik konferencji zabiera głos
 • Redukcja szumu tła – zapewnia czysty przekaz wypowiedzi, usuwa wszelkie hałasy i szumy otoczenia
 • Eliminacja pogłosowości pomieszczenia – usuwa w transmisji sygnału dźwięk odbity w pomieszczeniu, dla zapewnienia czystego i wyraźnego przekazu
 • Automatyczne wzmocnienie mikrofonu – niezależnie od tego jak głośno mówisz, Twój komunikat dotrze do odbiorcy wyraźnie i głośno

Redukcja szumu tła

Problem: otwarte przestrzenie biurowe lub miejsca publiczne mogą być wypełnione hałaśliwymi odgłosami tła: rozmów, szumu pracujących urządzeń, itp. Podczas zdalnych sesji konferencyjnych rozmowa może zostać zakłócona przez te odgłosy, a uczestnicy po drugiej stronie będą mieli trudności z wyraźnym usłyszeniem Cię.

Rozwiązanie: technologia RST przechwytuje Twoją mowę, jednocześnie redukując hałas wokół Ciebie. Wbudowana matryca mikrofonowa rozróżnia mowę z bezpośredniego pola swojego zasięgu, eliminując odległe dźwięki, w tym również rozmów. Skutek uczestnicy konferencji po drugiej stronie słyszą Cię głośno i wyraźnie.

Automatyczne wyciszenie

Problem: Nawet przy zastosowaniu technologii eliminacji hałasu otoczenia, niektóre głośniejsze dźwięki jak dzwonek telefonu, pobliska rozmowa czy praca drukarki mogą być przechwycone przez mikrofon i przesłane uczestnikom konferencji po drugiej stronie.

Rozwiązanie: YVC-330 zawiera technologię automatycznego wyciszania mikrofonu, gdy uczestnik konferencji nie zabiera głosu. Detekcja głosu analizuje czy dźwięk dochodzi z bezpośredniego pola działania mikrofonu i tylko wówczas włącza odpowiednie mikrofony w urządzeniu. Uczestnicy spotkania mogą cieszyć się komfortem wymiany zdań, bez odgłosów zakłócających i rozpraszających.

Automatyczna regulacja głośności

Problem: podczas używania zestawu telekonferencyjnego w otwartych lub publicznych miejscach, poziom hałasu otoczenia może utrudniać odsłuchiwanie uczestnikom konferencji treści odtwarzanych przez głośnik zestawu. Jednocześnie jeśli w najbliższym otoczeniu panuje cisza, treści rozmów podczas telekonferencji mogą zostać podsłuchane.

Rozwiązanie: dzięki funkcji  automatycznego równoważenia poziomu głośności, YVC-330 zdalnie dostosowuje poziom głośności urządzenia do poziomu hałasu w najbliższym otoczeniu, aby przez cały czas trwania telekonferencji utrzymywać komfortowe warunki pracy dla uczestników spotkania, poprzez optymalny poziom natężenia dźwięku z głośnika.

Rozbudowa systemu o dodatkowy zestaw YVC-330

W przypadku telekonferencji w większym pomieszczeniu i z większą liczbą użytkowników (do 10 osób), w prosty i szybki sposób można rozbudować nasz zestaw głośnomówiący o drugą identyczną jednostkę. Wystarczy połączyć dwa urządzenia dodatkowym kablem audio, który jest opcjonalnym wyposażeniem YVC-330

Elastyczna łączność

Dzięki dużej ilości różnych interfejsów, w jakie wyposażony jest YVC-330, takich jak: Bluetooth® z NFC, USB oraz analogowe złącza audio (in/out) możemy nawiązać współpracę z dowolnym systemem telekonferencyjnym za pośrednictwem komputera, tabletu, smartfona, zestawu VoIP. Co ważne, zestaw od Yamaha może realizować konferencje z wykorzystaniem wszystkich wbudowanych interfejsów jednocześnie.