Yamaha CA YVC-200 Portable Speakerphone

Przenośny zestaw audio do telekonferencji

Opis produktu

YVC-200

Przenośny zestaw głośnomówiący USB i Bluetooth umożliwia naturalną i niezawodną zdalną komunikację niezależnie od miejsca pracy.

 • Urządzenie typu all in one: mikrofon oraz głośnik w jednej obudowie
 • Profesjonalny układ audio DSP od Yamaha
 • Połączenie USB plug&play dla laptopów
 • Komunikacja Bluetooth/NFC dla telefonów
 • Mikrofon 360° o zasięgu do 2 metrów
 • Wbudowana bateria wielokrotnego ładowania do 10 h pracy
 • Gniazdo do podłączenia zestawu słuchawkowego
 • Wygodne przyciski do obsługi połączeń
 • Współpraca z aplikacjami: Skype™, Skype for Business, Google Hangouts™, Zoom™, WebEx™

Bezstresowa, bezproblemowa i wygodna zdalna komunikacja

Unikalna i niezawodna technologia cyfrowego przetwarzania dźwięku od Yamaha:

 • Eliminacja echa akustycznego – automatyczne usuwanie sprzężenia zwrotnego podczas rozmowy (powracający do rozmówców własny głos)
 • Automatyczna detekcja głosu – mikrofon uaktywnia się tylko, gdy w bezpośrednim polu jego działania uczestnik konferencji zabiera głos
 • Redukcja szumu tła – zapewnia czysty przekaz wypowiedzi, usuwa wszelkie hałasy i szumy otoczenia
 • Automatyczne wzmocnienie mikrofonu – niezależnie od tego jak głośno mówisz, Twój komunikat dotrze do odbiorcy wyraźnie i głośno

Automatyczna adaptacja akustyczna do otoczenia

Jakość dźwięku jest zwykle uzależniona od środowiska, w którym używany jest zestaw głośnomówiący. Jednak przetwarzanie sygnału dźwiękowego Yamaha zapewnia wysoką stabilność, automatycznie dostosowaną do środowiska, zapewniając dźwięk o wysokim stopniu przejrzystości.

Mikrofon o zasięgu dookólnym 360 stopni

Mikrofon w YVC-200 obejmuje zasięgiem 360 stopni, aby na pewno wychwycić i dostarczyć głos uczestników konferencji. Dźwięk odebrany przez YVC-200 Twój rozmówca usłyszy wyraźnie i krystalicznie czysto dzięki niezawodnemu przetwarzaniu sygnału dźwiękowego Yamaha.

Łącz się i rozmawiaj, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz

Wyposażony w złącze USB oraz interfejs Bluetooth® z NFC zestaw YVC-200 zapewnia inteligentne i proste połączenie z wieloma urządzeniami, systemami operacyjnymi i aplikacjami konferencyjnymi. Wbudowany akumulator zapewnia do 10 godzin pracy. Możesz rozpocząć spotkanie w dowolnym miejscu i czasie, na przykład w swoim biurze, domu, w czasie podróży. Podziel się swoimi pomysłami i uwagami w ciągu kilku sekund, niezależnie gdzie jesteś.

Połączenie plug&play z dowolnym urządzeniem z USB oraz Bluetooth® z NFC, bez instalowania sterowników

Przygotowanie zestawu do pracy nigdy nie było prostsze: podłączasz kabel do gniazda USB w laptopie lub parujesz YVC-200 z telefonem poprzez Bluetooth® z NFC. Kilka sekund i możesz zaczynać!

Zasilanie bateryjne do 10 h pracy oraz pełna mobilność

YVC-200 posiada akumulator o pojemności pozwalającej na pracę do 10 godzin. Zestaw ma niewielkie wymiary oraz wagę, co zapewnia pełną mobilność oraz możliwość użytkowania w każdej sytuacji. Dla zachowania prywatności rozmowy wykorzystaj gniazdo zestawu słuchawkowego.

Kompatybilność z wieloma platformami, bezproblemowa łączność z dowolnym zdalnym systemem konferencyjnym

YVC-200 obsługiwany jest przez systemy Windows, macOS, iOS i Android. Połącz go z różnymi urządzeniami z zainstalowanym jednym z tych systemów operacyjnych, aby umożliwić rozwiązanie do zdalnej komunikacji.

Podłącz słuchawki aby zapewnić sobie prywatność rozmowy

YVC-200 ma również wbudowane gniazdo słuchawkowe, które umożliwia poufną komunikację na odległość, gdy nie chcesz, aby rozmowa była słyszana przez osoby postronne.