Schoeps CCM 2H

Numer katalogowy: 121009

Wszechkierunkowy mikrofon z podbiciem wysokich częstotliwości - zestaw

Opis produktu

Kompaktowy mikrofon studyjny z serii CCM.

Kapsuła mikrofonowa oraz zminiaturyzowane obwody elektroniczne są umieszczone w kompaktowej obudowie. Mikrofon z serii CCM jest szczególnie przydatny w sytuacjach, gdy małe wymiary mają znaczenie, np. w przypadku nagrań prowadzonych na tyczce, w zastosowaniach konferencyjnych czy też w konfiguracjach wielokanałowych. Mikrofony z serii CCM zapewniają identyczną jakość, jak mikrofony serii Colette. W rzeczywistości ich kapsuły są takie same, a układy elektroniczne mają identyczne właściwości i zapewniają taką samą wydajność.

Dla uzyskania możliwie najmniejszych wymiarów, wersja CCM-L wykorzystuje złącze Lemo zamiast gniazda XLR. Wraz z mikrofonem jest dostarczany przewód o długości 5 metrów z adapterem złącza XLR-3M.

Dostępny jest również wariant CCM-K z przewodem zamontowanym na stałe, który jest zakończony typowym złączem XLR-3. Ten wariant jest używany głównie w przypadku instalacji stałych, na przykład w salach konferencyjnych. Zamiast z przewodem, wariant U może być także dostarczony jako eleganckie rozwiązanie z zamontowaną na stałe gęsią szyją lub przedłużką rurową. Mikrofonu nie można wówczas odłączyć, lecz pozostaje on optycznie dyskretny.

Warianty produktu