RTS PS-2001L

Dwukanałowy zasilacz sieciowy
Opis produktu

Przełącznik Combine / Isolate

Gdy przełącznik jest w pozycji Combine, urządzenie będzie łączyć sygnały audio dwóch kanałów w celu utworzenia jednego kanału audio, na którym mogą się wzajemnie komunikować wszyscy użytkownicy. Gdy przełącznik znajduje się w pozycji Isolate, urządzenie tworzy dwie grupy całkowicie niezależnych użytkowników.

 

Wskaźniki statusu kanału

Podczas normalnego działania te wskaźniki mają kolor zielony. W przypadku pojawienia się przeciążenia lub zwarcia zmieniają kolor na czerwony. Zastosowany układ elektroniczny w tym urządzeniu wykona automatyczny reset w przypadku, gdy przeciążenie lub zwarcie zostanie usunięte.

 

Uniwersalne wejście zasilania AC

Urządzenie akceptuje dowolną wartość napięcia wejściowego w zakresie od 100 do 240 VAC, 50/60 Hz.

 

Natychmiastowy automatyczny reset

IAR – Instantaneous Auto Reset to najnowsza technologia mającą wpływ na działanie systemu oraz jego bezpieczeństwo. Wykorzystuje ona zupełnie nowy układ elektroniczny, który dynamicznie monitoruje linie pod kątem ewentualnych awarii. Po usunięciu awarii układ automatycznie przywraca zasilanie w tym kanale.

 

Złącza kanału interkomowego

Gdy przełącznik Combine / Isolate znajduje się w pozycji Isolate, każde złącze kanału jest zasilane oddzielnie i obsługuje całkowicie oddzielny sygnał interkomowy audio. Gdy przełącznik Combine / Isolate znajduje się w pozycji Combine, każdy kanał jest nadal zasilany oddzielnie, ale sygnały audio są łączone, dzięki czemu wszyscy użytkownicy obydwu kanałów mogą wzajemnie komunikować się ze sobą.

 

Przełącznik wyboru systemu BAL / UNBAL

Ten przełącznik pozwala użytkownikowi skonfigurować urządzenie do pracy w systemie Audiocom (BALANCED) lub Clear-Com (UNBALANCED). Zgodność z tymi systemami obejmuje kompatybilność funkcji styków złącz kanałów, specyfikacje związane z zasilaniem kanałów oraz wymagania dotyczące sygnalizowania wywołań. Domyślnym ustawieniem dla tego przełącznika jest pozycja Audiocom (BAL).

 

Kompatybilność z rozwiązaniami Clear-Com