RTS ICW-6

Interkom okienny
Opis produktu

Przyspiesza ruch przed okienkiem biletowym

Nigdy więcej sfrustrowanych klientów czekających w długich kolejkach. Znakomita jakość audio i kontrola głośności z naszego unikalnego układu kształtującego sygnał audio zapewnia maksymalną zrozumiałość głosu dla przeprowadzania szybkich i dokładnych transakcji.

 

Ograniczenie kosztownych błędów

Koniec marnowania pieniędzy. Ulepszona konstrukcja z funkcjami VOX oraz full duplex eliminuje frustrujące przerwy w dźwięku, zapewniając bardziej naturalną konwersację i prowadząc do znacznego ograniczenia kosztownych błędów.

 

Obsługa zestawu nagłownego lub mikrofonu z gęsią szyją

Możliwość dostosowania interfejsu użytkownika i zmaksymalizowania wydajności dzięki dostępności dwóch trybów działania „handsfree”. Praca z mikrofonem z gęsią szyją pozwala użytkownikom na swobodny dostęp do szuflad kasowych lub kart informacyjnych bez ograniczenia długością przewodu zestawu nagłownego. Użycie zestawu nagłownego zapewnia wyższy poziom prywatności i ogranicza poziom szumów otoczenia w przypadku miejsc pracy wielu osób.

 

Łatwa instalacja oraz konfiguracja

Akcesoria montażowe o dużej wytrzymałości i łatwość montażu sprawiają, że cały proces instalacji ICW-6 jest szybki i prosty. Do wyboru mamy możliwość skorzystania z opcji jednego dużego otworu montażowego 2,5 cala lub czterech (4) mniejszych otworów otworów. Tak czy inaczej, możemy oszczędzić dużo czasu i pieniędzy dzięki najszybszej i najłatwiejszej instalacji w branży. Dodatkowo nie ma w tym przypadku żadnych zewnętrznych regulacji VOX. Zmiany progu granicznego dla wbudowanego mikrofonu pozwalają instalatorowi na określenie czułości wewnętrznego i zewnętrznego mikrofonu względem typowego poziomu szumów w miejscu pracy interkomu. To zapewnia optymalne działanie systemu i włączanie mikrofonów tylko w momencie, gdy jest to potrzebne.

 

Znakomita jakość audio

Nigdy nie dostaniesz drugiej szansy, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Pierwszy kontakt z klientem jest zwykle przy okienku biletowym. Przerywany, zniekształcony i trzeszczący dźwięk nie jest tym, czym chcesz go przywitać. Dzięki unikalnemu układowi kształtującemu sygnał audio, ulepszonemu działaniu VOX i naturalnie brzmiącej konstrukcji full-duplex twoi klienci będą mogli usłyszeć dokładnie to, co chcesz im przekazać.

 

Zwiększona wytrzymałość

Twój bezpieczny system komunikacji nie powinien być jedną z wielu spraw, o które musisz się martwić. Bardzo wytrzymały, zaawansowany technologicznie materiał z poliwęglanu sprawia, że ICW-6 jest praktycznie niezniszczalny. Jeśli chcesz zapewnić swojemu systemowi lata niezawodnej i bezobsługowej pracy – wybierz RTS.

Do pobrania