RTS ES-4000A

Stacja rozbudowy interkomu
Opis produktu

Technologia Digi-Latch

Oddzielne przyciski: Listen, Call oraz Talk z technologią Digi-Latch zapewniają użytkownikom pełną kontrolę nad komunikacją w systemie przy zapewnieniu łatwości jego obsługi.

 

Podświetlane przyciski

Podświetlane przyciski z napisami ułatwiają użytkownikom ich prawidłowe wciśnięcie nawet w zaciemnionych pomieszczeniach.

 

Montaż rack

Możliwość zamontowania w obudowach rack w wielu konfiguracjach modułowych z użyciem jednego z kilku dostępnych zestawów do opcjonalnego montażu rack.

 

Funkcja Mic Kill

Powoduje wyłączenie wszystkich mikrofonów w wybranym dodatkowym kanale lub we wszystkich kanałach przy użyciu przycisku Mic Kill stacji master.

 

Dedykowane wejścia Program

Każdy z kanałów stacji rozbudowy posiada swoje własne wejście Program. Można podłączyć dowolne źródło sygnału liniowego w celu monitorowania w głośniku stacji master lub z użyciem zestawu słuchawkowego i w celu jego routingu do kanału rozbudowy, gdy zajdzie taka potrzeba. Gdy sygnał audio program jest skierowany na dany kanał, można ustawić funkcję jego wyciszania w przypadku, gdy operator stacji master rozmawia na tym kanale.

 

Kompatybilność z rozwiązaniami Clear-Com

 

Ten produkt nie posiada certyfikatu CE.

Dane techniczne produktu
Wysokość w racku 19" 1 RU
CECHY FIZYCZNE
Waga 590 g
Do pobrania