Ramy matryc cyfrowych

Znaleziono 6 produktów.
NOWOŚĆ
Cyfrowo-analogowa matryca interkomowa w formacie 1U
SZCZEGÓŁY
POLECANE

Pełnowymiarowa matryca systemu interkomowego oferująca do 272 portów w ramach jednej ramy fizycznej oraz do 880 portów w ramach matrycy logicznej. Stanowi najbardziej zaawansowany system interkomowy, jaki znajduje się w ofercie RTS/Telex.

SZCZEGÓŁY
POLECANE

Średniego rozmiaru matryca systemu interkomowego oferująca do 128 portów w ramach jednej ramy fizycznej 3U oraz do 640 portów w ramach matrycy logicznej. Stanowi najnowszy system interkomowy, jaki znajduje się w ofercie RTS/Telex.

SZCZEGÓŁY

Małego rozmiaru matryca systemu interkomowego o konstrukcji modułowej oferująca do 32 portów w ramach jednej ramy fizycznej 2U oraz do 128 portów w ramach matrycy logicznej.

SZCZEGÓŁY

Kompaktowa matryca systemu interkomowego oferująca 32 porty i dwukanałowy interfejs 4W/2W w obudowie o wysokości 1U. Doskonałe rozwiązanie dla systemu inspicjenta w małych teatrach i domach kultury.

SZCZEGÓŁY

Kompaktowa matryca systemu interkomowego oferująca 16 portów i dwukanałowy interfejs 4W/2W w obudowie o wysokości 1U. Doskonały wybór dla systemu inspicjenta w małych tearach i domach kultury.

SZCZEGÓŁY