RTS KP-5032PB

32-klawiszowy panel użytkownika o wysokości 2RU (32 klawisze naciskowe)
Opis produktu

Otwarty multimedialny standard sieciowy OMNEO

Nowa seria KP to bardzo nowoczesne rozwiązanie komunikacyjne, które wybiega w przyszłość. Niezrównaną elastyczność zastosowań zapewnia technologia OMNEO, dzięki której mamy pełną kompatybilność wsteczną oraz możliwość łatwego skalowania rozwiązań.

 

Pełna łączność IP oraz kompatybilność TCP-IP warstwy 2 oraz 3

Komunikacja zewnętrzna z kompatybilnością wsteczną oraz bardziej intuicyjna komunikacja wewnętrzna. Nowa konstrukcja oraz udoskonalony interfejs użytkownika pozwalają w łatwiejszy sposób zrozumieć i usprawnić działania. Oprogramowanie zapewnia uproszczoną i intuicyjną nawigację po menu, z łatwiejszym dostępem do najczęściej wykorzystywanych funkcji.

 

Zaawansowane przetwarzanie sygnału oraz konwersja AD/DA

W każdym momencie możesz liczyć na transmisję audio o najwyższej jakości. Nowa rodzina paneli sterowania posiada dwa tryby eliminowania echa oraz szybką konwersję AD/DA. Dzięki temu uzyskano ultrakrótką latencję oraz ograniczenie poziomu szumów, echa, opóźnienia sygnału oraz innych artefaktów audio obecnych w starszych technologiach.

 

Kolorowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości przyjazny użytkownikowi

Otrzymaj najwyższą jakość, tak wewnątrz, jak również na zewnątrz. Nowe panele sterowania z serii KP posiadają ujednoliconą stylistykę, włączając w to kolorowy, wysokiej rozdzielczości wyświetlacz o szerokich kątach widzenia i wysokim kontraście, który zapewnia harmonię w procesie komunikacji z urządzeniem. Dodatkowo panel użytkownika o wysokości 2RU jest obecnie dostępny z ergonomicznie zaprojektowanymi przyciskami naciskowymi.

 

Kompatybilność wsteczna

Wszystkie panele sterowania z serii KP są kompatybilne ze starszymi technologiami, takimi jak analogowe audio w USOC oraz formatami złącz 568-B.

 

Zestandaryzowane złącza

Wszystkie wcześniejsze opcje złącz sprzętowych (RC, GPI oraz różne pomocnicze) są obecnie standardem.

 

Ulepszone menu nawigacji

Zoptymalizowane pod kątem bardziej wygodnej obsługi.

 

Złącze zestawu nagłownego na ścianie przedniej

KP-5032PB jest dostępny z 5-pinowym XLR (zgodność ze złączem 6-pinowym) lub 4-pinowym XLR złączem zestawu nagłownego.

Dane techniczne produktu
Wysokość w racku 19" 2 RU
CECHY FIZYCZNE
Waga 2,2 kg
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 441.82 x 87.96 x 98.5mm