RTS KP-5032

32-klawiszowy panel użytkownika o wysokości 2RU
Opis produktu

Otwarty multimedialny standard sieciowy OMNEO

Nowa seria KP to bardzo nowoczesne rozwiązanie komunikacyjne, które wybiega w przyszłość. Niezrównaną elastyczność zastosowań zapewnia funkcja automatycznego wykrywania urządzeń oraz technologia OMNEO, dzięki której mamy pełną kompatybilność wsteczną oraz możliwość łatwego skalowania rozwiązań.

 

Pełna łączność IP oraz kompatybilność TCP-IP warstwy 2 oraz 3

Komunikacja zewnętrzna z kompatybilnością wsteczną oraz bardziej intuicyjna komunikacja wewnętrzna. Nowa konstrukcja oraz udoskonalony interfejs użytkownika pozwalają w łatwiejszy sposób zrozumieć i usprawnić działania. Oprogramowanie zapewnia uproszczoną i intuicyjną nawigację po menu, z łatwiejszym dostępem do najczęściej wykorzystywanych funkcji.

 

Zaawansowane przetwarzanie sygnału oraz konwersja AD/DA

W każdym momencie możesz liczyć na transmisję audio o najwyższej jakości. Nowa rodzina paneli sterowania posiada dwa tryby eliminowania echa oraz szybką konwersję AD/DA. Dzięki temu uzyskano ultrakrótką latencję oraz ograniczenie poziomu szumów, echa, opóźnienia sygnału oraz innych artefaktów audio obecnych w starszych technologiach.

 

Kolorowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości przyjazny użytkownikowi

Otrzymaj najwyższą jakość, tak wewnątrz, jak również na zewnątrz. Nowe panele sterowania z serii KP posiadają ujednoliconą stylistykę, włączając w to kolorowy, wysokiej rozdzielczości wyświetlacz o szerokich kątach widzenia i wysokim kontraście, który zapewnia harmonię w procesie komunikacji z urządzeniem. Dodatkowo do dyspozycji mamy wiele kontrolerów w postaci ergonomicznie zaprojektowanych przełączników dźwigniowych.

 

Kompatybilność wsteczna

Wszystkie panele sterowania z serii KP są kompatybilne ze starszymi technologiami, takimi jak analogowe audio w USOC oraz formatami złącz 568-B.

 

Zestandaryzowane złącza

Wszystkie wcześniejsze opcje złącz sprzętowych (RC, GPI oraz różne pomocnicze) są obecnie standardem.

 

Ulepszone menu nawigacji

Zoptymalizowane pod kątem wygodniejszej obsługi.

 

Złącze zestawu nagłownego na ścianie przedniej

KP-5032 jest dostępny z 5-pinowym XLR (zgodność ze złączem 6-pinowym) lub 4-pinowym XLR złączem zestawu nagłownego.

Dane techniczne produktu
Wysokość w racku 19" 2 RU
CECHY FIZYCZNE
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 441.82 x 87.96 x 98.5mm
Do pobrania