RTS EKP-4016

16-klawiszowy moduł rozszerzenia o wysokości 1RU
Opis produktu

Otwarty multimedialny standard sieciowy OMNEO

Nowa seria KP to bardzo nowoczesne rozwiązanie komunikacyjne, które wybiega w przyszłość. Niezrównaną elastyczność zastosowań zapewnia technologia OMNEO, dzięki której mamy pełną kompatybilność wsteczną oraz możliwość łatwego skalowania rozwiązań.

Pełna łączność IP oraz kompatybilność TCP-IP warstwy 2 oraz 3

Komunikacja zewnętrzna z kompatybilnością wsteczną oraz bardziej intuicyjna komunikacja wewnętrzna. Nowa konstrukcja oraz udoskonalony interfejs użytkownika pozwalają w łatwiejszy sposób zrozumieć i usprawnić działania. Oprogramowanie zapewnia uproszczoną i intuicyjną nawigację po menu, z łatwiejszym dostępem do najczęściej wykorzystywanych funkcji.

Zaawansowane przetwarzanie sygnału oraz konwersja AD/DA

W każdym momencie możesz liczyć na transmisję audio o najwyższej jakości. Nowa rodzina paneli sterowania posiada dwa tryby eliminowania echa oraz szybką konwersję AD/DA. Dzięki temu uzyskano ultrakrótką latencję oraz ograniczenie poziomu szumów, echa, opóźnienia sygnału oraz innych artefaktów audio obecnych w starszych technologiach.

Kolorowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości przyjazny użytkownikowi

Otrzymaj najwyższą jakość, tak wewnątrz, jak również na zewnątrz. Nowe panele sterowania z serii KP posiadają ujednoliconą stylistykę, włączając w to kolorowy, wysokiej rozdzielczości wyświetlacz o szerokich kątach widzenia i wysokim kontraście, który zapewnia harmonię w procesie komunikacji z urządzeniem. Dodatkowo popularne panele sterowania z serii KP posiadają panel rozszerzenia z ergonomicznie zaprojektowanymi przyciskami naciskowymi. Moduł rozszerzenia z przyciskami naciskowymi może być użyty z panelami sterowania z serii KP-4000/5000 z przełącznikami dźwigniowymi.

Kompatybilność wsteczna

Wszystkie panele sterowania z serii KP są kompatybilne ze starszymi technologiami, takimi jak analogowe audio w USOC oraz formatami złącz 568-B.

Ulepszone menu nawigacji

Zoptymalizowane pod kątem bardziej wygodnej obsługi.

Dane techniczne produktu
Rodzaj systemu system telewizyjny
Wysokość w racku 19" 1 RU
CECHY FIZYCZNE
Waga 1,32 kg
Akcesoria