Profilo Nano

Najmniejsza i w 100% odporna na zakłócenia słuchawka kamuflowana
Opis produktu
 • Najmniejsza na świecie słuchawka kamuflowana
 • Niewrażliwa na zakłócenia elektromagnetyczne
 • Krystalicznie czyste audio
 • Wybór różnych konfiguracji PTT oraz pętli indukcyjnej (zobacz zakładkę Okablowanie)
 • Różnego typu trzaski i biały szum powodowane przez zakłócenia elektromagnetyczne (EMI), których źródłem są systemy alarmowe, pojazdy oraz inne obwody elektroniczne mogą łatwo prowadzić do problemów z dostarczaniem komunikatów oraz rozkazów i przyczynić się do porażki tajnych operacji. Ten sam efekt może przynieść zbyt duża słuchawka, gdy zostanie zauważona przez obserwowany cel i nas zdekonspiruje.

  Profilo Nano firmy Phonak jest najmniejszą na świecie słuchawką kamuflowaną, która dzięki technologii pętli indukcyjnej jest całkowicie odporna na zakłócenia elektromagnetyczne. W ten sposób możemy mieć pewność, że cały czas możemy działać incognito, a żadne wiadomości kierowane do nas bezprzewodowo nie zostaną utracone.

  Zestawy z różnymi opcjami okablowania Profilo Nano są kompatybilne z większością profesjonalnych systemów radiotelefonów, włączając w to najnowsze modele firm Motorola, Sepura oraz Hytera TETRA. Dostępny jest również moduł Bluetooth, który pozwala na użycie Profilo Nano wraz z telefonami komórkowymi oraz smartfonami wyposażonymi w technologię Bluetooth.

  Słuchawki douszne Phonak są rezultatem kilkudziesięciu lat doświadczeń i badań nad ludzkim słuchem. To właśnie dlatego tysiące profesjonalistów na całym świecie zaufało rozwiązaniom Phonak i właśnie te słuchawki nosi w swoich uszach.

  Akcesoria