Phonak Phonito Nano

Słuchawka kamuflowana
Opis produktu
  • Doskonały komfort
  • Dzięki miniaturowym wymiarom i niezwykle ergonomicznemu kształtowi słuchawka Nano oferuje komfortowe i bezpieczne dopasowanie w kanale słuchowym
  • Całkowite ukierunkowanie dźwięków
  • Dzięki pasywnej technologii indukcyjnej i nowemu mikroprocesorowi Hybrid słuchawka Nano w znaczny sposób ogranicza kłopotliwe zakłócenia
  • Krystalicznie czysty dźwięk

Phonito Nano firmy Nano jest najmniejszą na świecie radiową słuchawką kamuflowaną dla służb specjalnych i profesjonalistów działających incognito.

Dzięki miniaturowym rozmiarom, bezpiecznemu umieszczaniu w kanale słuchowym oraz opcjom kolorystycznym dopasowanym do koloru skóry, słuchawka Phonito Nano jest całkowicie niewidoczna gołym okiem sprawiając, że rola osoby ją noszącej pozostaje nieodkryta, a szansa powodzenia całej operacji wyraźnie wzrasta.

Słuchawka kamuflowana Phonito Nano jest dostępna w kolorze beżowym oraz ciemnobrązowym. Została zbudowana w oparciu o nowy mikroprocesor audio Hybrid i wykorzystuje ona technologię indukcyjną. Takie rozwiązanie oferuje użytkownikom doskonałą jakość dźwięku, a także pozwala na używanie Nano wraz z istniejącym już okablowaniem pętli indukcyjnej, które klient może już posiadać.

Kolejna generacja mikroprocesora Hybird zastosowana w Nano istotnie zwiększa klarowność audio i zrozumiałość głosu, zapewniając wydajność działania na takim poziomie, z którym żadna inna indukcyjna słuchawka kamuflowana nie może się równać.

Zestawy okablowania Phonito Nano są kompatybilne z większością profesjonalnych systemów radiotelefonów, włączając w to najnowsze modele firm Motorola, Sepura oraz Hytera TETRA. Dostępne jest też specjalne złącze dla modułu Phonak Bluetooth (BT), które umożliwia użycie Phonito Nano z terminalami komunikacyjnymi wyposażonymi w technologię Bluetooth.

Akcesoria