Mipro MI-58 SET

Numer katalogowy: MIPRO MI-58SET

Cyfrowy stereofoniczny system monitoringu dousznego. W zestawie: 

  • odbiornik bodypack MI-58R
  • nadajnik stacjonarny MI-58T
  • słuchawki dokanałowe E8S
  • ładowarka MP-8
  • MI-58 cyfrowy system osobistego monitorowania dousznego IEM
  • MI-58 Mipro zestaw
  • MI-58 Mipro zestaw
  • MI-58 Mipro zestaw
Opis produktu

Seria MI-58 to cyfrowy system osobistego monitorowania dousznego (IEM), który pracuje w paśmie ISM 5,8 GHz. Dzięki zwiększonej szerokości pasma została też rozszerzona charakterystyka częstotliwościowa od 20 Hz do 23 kHz, wyraźnie poprawiono stosunek użytecznego sygnału do szumu oraz zmniejszono latencję dźwięku. Sama jakość dźwięku jest na najwyższym poziomie, właściwym do systemów UHF. System MI-58 posiada opcjonalny interfejs DANTE, co zapewnia szereg dodatkowych możliwości. Ponadto istotną zaletą tego systemu jest jego bardzo atrakcyjna cena.

W skład zestawu MI-58SET wchodzą:

Odbiornik bodypack MI-58R

Seria MI-58 składa się ze stereofonicznego odbiornika bodypack MI-58R, stereofonicznego nadajnika MI-58T, a także opcjonalnych słuchawek dousznych z funkcją redukcji szumów zewnętrznych. System cechuje się przyjaznym dla użytkownika panelem sterowania, dużym zasięgiem transmisji i jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania przez muzyków oraz profesjonalną obsługę dźwięku na scenach, a także do zastosowań w tłumaczeniach językowych podczas konferencji i innych spotkań. 

Aby dowiedzieć się więcej o odbiorniku MI-58R, kliknij tutaj

Nadajnik stacjonarny MI-58T

Nadajnik MI-58T jest wyposażony w graficzny ekran OLED, pokrętło, przycisk funkcji synchronizacji ACT, przycisk wyboru sygnału wejściowego audio, a także pierwszy w branży SLC dla precyzyjnego określania poziomu sygnału wejściowego i unikania najgłośniejszych poziomów szczytowych. Nadajnik posiada podwójne złącze Ø 3,5 mm oraz Ø 6,3 mm wraz z gałką regulacji wzmocnienia sygnału dla słuchawek dousznych monitorowania.

Aby dowiedzieć się więcej o nadajniku MI-58T, kliknij tutaj

Słuchawki dokanałowe E8S

Słuchawki dokanałowe do systemu monitoringu osobistego, zapewniające doskonałą izolację od dźwięków otoczenia (powyżej 26 dB) i zrównoważone brzmienie w pełnym zakresie. 

Aby dowiedzieć się więcej o słuchawkach E8S, kliknij tutaj

Ładowarka MP-8

Ładowarka do ładowania odbiornika bodypack.

Aby dowiedzieć się więcej o ładowarce MP-8, kliknij tutaj

Do pobrania