Mipro ACT 727

Numer katalogowy: MIPRO ACT 727
Dwukanałowy szerokopasmowy odbiornik UHF w obudowie 1U
Opis produktu
  • Kolorowy wyświetlacz VFD
  • Szerokie pasmo transmisji 72 MHz
  • Różnicowy odbiór sygnału (True diversity)
  • Opcjonalny interfejs DANTE
  • Maksymalnie 48 kanałów działających bez zakłóceń
  • Koordynowanie i monitorowanie częstotliwościami transmisji za pośrednictwem sieci

Odbiornik ACT 727 posiada metalową obudowę rack 19" o wysokości 1U, jest wyposażony w nowy wyświetlacz VFD, gniazdo słuchawek do monitorowania dźwięku, pokrętło oraz przyciski sterowania pracą, a także może być wyposażony w opcjonalne złącze Dante na ścianie tylnej. Wyświetlacz VFD posiada automatyczną funkcję przyciemniania i rozjaśniania w celu wskazywania trybu pracy oraz uśpienia. Tryb pracy i wyświetlacza jest zgodny z innymi seriami.

Zaprojektowany z wykorzystaniem najbardziej niezawodnego układu o wysokiej dynamice odbioru sygnału radiowego, który działa w szerokim paśmie transmisji 72 MHz.

Zaawansowany różnicowy odbiór sygnału (True diversity) zapewnia duży zasięg oraz stabilny odbiór bez zaników sygnału.

Jedyne w branży obwody elektroniczne funkcji „PiloTone & NoiseLock” oraz wskaźnik ostrzeżenia o zakłóceniach transmisji radiowej służące do właściwego ustawienia poziomu SQ w celu unikania zakłóceń.

Funkcje MIPRO Auto Scan oraz ACT™ pozwalające na szybką i precyzyjną synchronizację częstotliwości pracy nadajnika z odbiornikiem.

Dostępnych jest 7 grup presetów z łącznie 224 wstępnie zapisanymi częstotliwościami transmisji. W grupie 1 oraz 2 można bez żadnych ograniczeń użyć po 16 kanałów wolnych od zakłóceń. W każdej grupie od 3 do 6 można użyć 48 kanałów wolnych od zakłóceń z pewnymi ograniczeniami. Definiowana przez użytkownika grupa 7 pozwala na wybranie i zapisanie do 16 kanałów z łącznie dostępnych 2881 częstotliwości transmisji.

Każdy kanał ma oddzielne wyjście sygnału audio oraz presety poziomu sygnału wyjściowego wyrównujące czułość kapsuły mikrofonowej. Trzy przełączalne poziomy umożliwiają działanie mikrofonu z właściwą czułością i zakresem dynamiki, a jednocześnie bez zniekształceń dźwięku.

Żeńskie złącza TNC anten oferują ustawienia prądu wysterowania (bias) dla systemu anten MIPRO w celu zwiększenia zasięgu odbioru oraz poprawy stabilności sygnału.

Opcjonalne oprogramowanie MIPRO RCS2.Net pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie w czasie rzeczywistym za pośrednictwem sieci maksymalnie 64 kanałów. Dodatkowe oprogramowanie FSA kalkulatora kompatybilnych kanałów daje użytkownikowi możliwość ręcznego ustawienia kompatybilnych kanałów w dowolnym paśmie częstotliwości.

Zewnętrzny, uniwersalny, impulsowy zasilacz sieciowy 100~240V AC.

Zaprojektowany i wykonany na Tajwanie w celu zapewnienia wysokiej jakości i użyteczności.