ACT 545

Numer katalogowy: MIPRO ACT 545
Czterokanałowy wąskopasmowy odbiornik UHF w obudowie 1U
Opis produktu
 • Podświetlany dwoma kolorami wyświetlacz LCD
 • Szerokość pasma 24 MHz
 • Różnicowy odbiór sygnału (true diversity)
 • Opcjonalny interfejs DANTE
 • Maksymalnie 16 kanałów transmisji bez zakłóceń
 • Koordynowanie i monitorowanie częstotliwościami transmisji za pośrednictwem sieci
 • Odbiornik posiada metalową obudowę rack 19" o wysokości 1U i jest wyposażony w nowy wyświetlacz LCD, pokrętło oraz przyciski sterowania pracą na ścianie przedniej, a także może być wyposażony w opcjonalne złącze Dane na ścianie tylnej. Wyświetlacz LCD zmienia swój kolor w celu wskazania trybu „pracy” lub „uśpienia”. Tryb pracy i wyświetlacza jest zgodny z innymi seriami.

  Najbardziej niezawodny w działaniu wąskopasmowy 24 MHz układ odbioru o dużym zakresie dynamiki z serii ACT-7 znacznie zmniejsza zniekształcenia intermodulacyjne oraz pozwala zwiększyć liczbę wolnych od zakłóceń kompatybilnych kanałów.

  Zaawansowany różnicowy odbiór sygnału (true diversity) zapewnia duży zasięg oraz stabilny odbiór bez zaników sygnału.

  Jedyne w branży obwody elektroniczne funkcji „PiloTone & NoiseLock” oraz wskaźnik ostrzeżenia o zakłóceniach transmisji radiowej służące do właściwego ustawienia poziomu SQ w celu unikania zakłóceń.

  Funkcja MIPRO Auto Scan oraz ACT™ pozwalające na szybką i precyzyjną synchronizację częstotliwości pracy nadajnika z odbiornikiem.

  Dostępnych jest 7 grup presetów z łącznie 80 wstępnie zapisanymi częstotliwościami transmisji. W grupie 1 oraz 2 można bez żadnych ograniczeń użyć po 8 kanałów wolnych od zakłóceń. W każdej grupie od 3 do 6 można użyć 16 kanałów wolnych od zakłóceń z pewnymi ograniczeniami. Definiowana przez użytkownika grupa 7 pozwala na wybranie i zapisanie do 16 kanałów z łącznie dostępnych 961 częstotliwości transmisji.

  Każdy kanał ma oddzielne wyjście sygnału audio oraz presety poziomu sygnału wyjściowego wyrównujące czułość kapsuły mikrofonowej. Trzy przełączalne poziomy umożliwiają działanie mikrofonu z właściwą czułością i zakresem dynamiki, a jednocześnie bez zniekształceń dźwięku.

  Żeńskie złącza TNC anten oferują ustawienia prądu wysterowania (bias) dla systemu anten MIPRO w celu zwiększenia zasięgu odbioru oraz poprawy stabilności sygnału.

  Opcjonalne oprogramowanie MIPRO RCS2.Net pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie w czasie rzeczywistym za pośrednictwem sieci maksymalnie 64 kanałów. Dodatkowe oprogramowanie FSA kalkulatora kompatybilnych kanałów daje użytkownikowi możliwość ręcznego ustawienia kompatybilnych kanałów w dowolnym paśmie częstotliwości.

  Zewnętrzny, uniwersalny, impulsowy zasilacz sieciowy 100~240V AC.

  Zaprojektowany i wykonany na Tajwanie w celu zapewnienia wysokiej jakości i użyteczności.