Mipro ACT 700 H

Numer katalogowy: MIPRO ACT 700 H

Mikrofon bezprzewodowy z zasilaniem bateryjnym

  • ACT 700 H Mipro Mikrofon bezprzewodowy z zasilaniem bateryjnym
  • ACT 700 H Mipro Mikrofon bezprzewodowy z zasilaniem bateryjnym
Opis produktu

Nadajnik ręczny UHF

Mikrofon z metalową obudową cechuje się niezwykle estetycznym projektem, najbardziej eleganckim kształtem „wazy Guanyin” i wielkością, która sprawia, że jest on niezwykle wygodny do trzymania w dłoni. Powierzchnia ma specjalny matowy czarny kolor, co zapewnia mu bardzo profesjonalny wygląd. Kolejną zaletą jest bardzo niski poziom zakłóceń wynikających z operowania mikrofonem.

  • Unikatowy metalowy grill chroniący moduł kapsuły mikrofonowej może być rozdzielony na część górną i dolną. Górny grill może być odłączony w celu jego wyczyszczenia. Dolna część jest połączona z obudową za pomocą gwintu zewnętrznego.
  • Wytrzymała metalowa siatka zabezpiecza kapsułę przed uderzeniami, powoduje usuwanie dźwięków pop, co pozwala na uzyskanie bardzo czystego dźwięku.
  • Opatentowany moduł przełącznika zasilania łączy w sobie przełącznik wyciszenia, przyciski ustawień, wyświetlacz LCD oraz wyłącznik zasilania z blokadą w celu zapewnienia wygody obsługi i uniknięcia przypadkowego użycia wyłącznika zasilania.
  • Opatentowana komora baterii mieści dwie tradycyjne baterie AA lub jeden akumulatorek, który może być ładowany za pośrednictwem złącza USB typu C i wydajnego oraz bezpiecznego układu ładowania. Kolorowy pierścień służący do identyfikacji kanału znajduje się na końcu obudowy.
  • Opatentowana osłona anteny, która znajduje się w dolnej części obudowy kryje za sobą szerokopasmową antenę nadawczą o wysokiej wydajności oraz gniazdo ładowania USB typu C.
  • Nadajnik ręczny może współpracować ze wszystkimi nowymi, wymiennymi kapsułami mikrofonów MIPRO zapewniając duży zakres dynamiki i umożliwiając głośne śpiewanie bez zniekształceń. Jest także kompatybilny z kapsułami mikrofonowymi innych czołowych marek.
Akcesoria